Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
newonce.radio
3 Sety z Wroną [Andrzej Wrona & Paweł Pyziak]
Mistrz świata w siatkówce, brązowy medalista Ligi Narodów i multimedalista mistrzostw Polski - Andrzej Wrona - zaprasza na 3 sety. Razem z Pawłem Pyziakiem robią przelot po najważniejszych zdarzeniach kolejki PlusLigi, rozmawiają z ludźmi świata siatkówki, a także dzielą się siatkarskimi anegdotami. W każdy wtorek o 17:00 ON AIR, a tutaj zawsze ON DEMAND.
Listen now
Recent Episodes
Koniec sezonu ligi, zatem koniec pierwszego sezonu "3 setów". Jest czas na wspomnienia ale i na świętowanie. Ostatni set sezonu w wykonania Andrzeja i Pawła w bardzo luźnej formie i w towarzystwie gości: Karola Kłosa i Wojtka Włodarczyka. O walce Vervy ze Skrą Bełchatów, sytuacji we Włoszech,...