Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
64 Bits Ekibi
64Bits
Silikon Vadisi'nde tecrübe edinmiş, teknoloji alanındaki gelişmeleri yerinde takip eden genç profesyoneller olarak haftalık podcastimiz (cep yayınımız) 64Bits'te, teknoloji gündemini samimi sohbetler eşliğinde değerlendiriyoruz. Gelecek zaman ütopyası olan Jetgiller çizgi dizisini izlerken teknolojik gelişmelerin hayatımızı kolaylaştırdığı günlerin hayalini kurduk. Şimdi o geleceğe bire bir şahit oluyor, hatta bizzat şekillendiriyoruz. "Elon Musk Falcon Heavy ile uzaya Tesla göndermiş" gibi aramızdaki sohbetlerimizi bu podcast yayına taşımak istedik. 64Bits Ekibi Cihan, Yiğit, Çağla & Birkan
Listen now
Ratings & Reviews
4.4 stars from 13 ratings
ilham verici
gayet akil acan bi sohbet olmus - tebrikler!
crnshn via Apple Podcasts · United States of America · 05/21/18
Amerika’dan son teknoloji haberlerini almak için faydalı, güzel bir sohbet olmuş. Teşekkürler. Yeni trendler, inovasyonlarla ilgili de görüşlerinizi de duymak isterim.
Sebnemd via Apple Podcasts · Turkey · 03/17/18
Recent Episodes
64 Bits'in 27. bölümünde Google'ın oyun odaklı yeni projesi Project Stream hakkında konuştuk. Project Stream ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz: https://blog.google/technology/developers/pushing-limits-streaming-technology/
Published 10/14/18
64 Bits'in 26. bölümünde Microsoft Surface Ekim 2018 etkinliğinde duyurulan Surface bilgisayar ailesinin yeni ürünlerini ve Microsoft'un donanım stratejisini değerlendirdik.
Published 10/07/18
64 Bits'in 25. bölümünde 🚀SpaceX'in #dearmoon projesinden 🏆Netflix'in Emmy Ödülleri'ndeki başarısından 🛍️Instagram'ın alışveriş alanındaki gelişmelerinden 🇹🇷Amazon Türkiye'nin açılmasından konuştuk. Yorumlarınızı bekliyoruz.
Published 09/22/18
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »