Pełny ogląd świata - najlepsze dziennikarstwo
Michał Nogaś - bardzo interesujące i dociekliwe rozmowy z pisarzami - jednocześnie przegląd nowości literackich; Bartosz Wieliński - głęboka wiedza o sprawach międzynarodowych i doskonały dobór rozmówców, ekspertów, którzy znają sprawy tych krajów najlepiej; Wadim Makarenko - Jutronauci i ciekawe rozmowy z innowatorami w dziedzinie najnowszych technologii; Dorota Wysocka - Sznepf potrafi przeprowadzić wywiady na tematy bieżącej polityki i spraw społecznych w taki sposób, że w 30 minut mamy pełny ogląd sytuacji; Stanisław Skarżyński z oddalenia z Wysp Brytyjskich przygląda się i komentuje z dystansem naszą bieżącą politykę i sprawy społeczne, a raczej opinię możemy podzielić bądź nie po wysłuchaniu rozmowy z ludźmi, którzy w danej dziedzinie mają wiedzę ekspercką. Tylko słuchać, chłonąć i wyciągać wnioski. Takiej różnorodnej wiedzy albo inspiracji do pozyskania tej wiedzy nie zdobędziecie w tak krótkim czasie wywiadu / rozmowy w żadnych innym podkaście.
Greg Zorba via Apple Podcasts · Poland · 11/28/21
More reviews of 8:10
Świetny podkast.
saaaatsa via Apple Podcasts · Germany · 01/04/22
Coraz więcej odcinków pchających do wykupienia opłaty na stronie wyborczej, mija się to z idea podcastu. Część odcinków to reklama własna
k.gryglicki via Apple Podcasts · Poland · 03/20/21
Bardzo ciekawa rozmowa. Wypowiedzi p. Andrychowycza niezwykle mądre. Szkoda, że pani redaktorka GW popełnia błędy językowe.
saaaatsa via Apple Podcasts · Germany · 08/24/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »