Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Český rozhlas
Umění a kultura
Osobnosti, díla, novinky české i světové kulturní scény.Všechno z tématu Umění a kultura můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 15 ratings
Skvělá tvorba!
Super, spokojenost nadevše!
Vikoong via Apple Podcasts · Czech Republic · 03/26/18
Super
Jen by jednotlivé pořady mohly být dostupné aspoň druhý den. Momentálně čekám na poslední díl Čelistí, který běžel ve čtvrtek a v pondělí díl stále nikde :( Jinak spokojenost!
SULiik via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/17/11
Recent Episodes
Připomene, kdo má nejvíc nominací na ceny Český lev. Zaznamená také vize České filharmonie pod vedením generálního ředitele Davida Marečka. A popíše, jak vypadá nová inscenace Moravského divadla Olomouc Přelet nad kukaččím hnízdem. Připravila Michaela Vetešková.
Published 01/21/23
Ať žije umění! Umění slaví 1.000.060 let od svého narození a Český rozhlas Vltava se připojuje ke konceptuální oslavě. Jak budou znít dary, které umělci předají 17. ledna v pražském klubu Punctum? O programu večera mluví Alžběta Žabová s dramaturgy Ladislavem Železným a Miro Tóthem. Své plánované...
Published 01/16/23
A pozve na unikátní výstavu děl barokního umělce Petra Brandla ve Valdštejnské jízdárně, kterou po padesáti letech uspořádá pražská Národní galerie a navštívit ji můžete od 22. října. Připravila Michaela Vetešková.
Published 01/14/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »