Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Cesty vítězů
Dlouholetý český basketbalový reprezentant Pavel Pumprla si zve k sobě do podcastu další hvězdné sportovce a sportovkyně a také další úspěšné lidi, kteří mají ke sportu blízko. Jak vypadají jejich životní cesty? V čem se od nich můžete vy sami inspirovat? Poslechněte si více o tom, po jakých cestách kráčí vítězové. 
Listen now
Recent Episodes
Hostem šestého dílu byl hokejový gólman Colorado Avalanche Pavel Francouz. Povídal o krocích zpátky, které musel udělat, aby mohl zase mířit vzhůru a taky proč je jeho vzorem Tomáš Garrigue Masaryk. Užijte si poslech!
Published 07/01/20
Hostem pátého dílu byla elitní běžkyně Zuzana Hejnová. Podělila se o to, jak podle ní může vypadat neverbální trash talking, o tom, co by jí mohlo po kariéře nahradit vítězné pocity a o tom, že snad bez sportu člověk ani nemůže existovat. 
Published 06/24/20
Hostem 4. dílu podcastu Cesty vítězů byl skifař, pětinásobný mistr světa a olympijský medailista Ondřej Synek. Povídal o tom, jak voda lidi vychovává, o tom jak nedá dopustit na spánek a na dobré jídlo a také o tom, že ho sport naučil trpělivosti i dochvilnosti.  
Published 06/17/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »