Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Ekonomicznie • by Voice House
Ekonomicznie
Kupić tanio, sprzedać drogo - to proste pragnienie milionów inwestorów pcha świat do przodu. A jednak wielu na nim polega. Dlaczego? Bo oprócz liczb, pieniędzy i procedur gospodarka to emocje, nadzieje, czas, polityka... Wiele z pozoru nieprzewidywalnych i zmiennych czynników. Podcast Ekonomicznie to miejsce, w którym Rafał Hirsch i Jarosław Kuźniar zderzają je i łączą w opowieść o ludziach.  Pokazują również, jak je zrozumieć, by pewnie poruszać się w świecie ekonomii.
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 139 ratings
Czapki z głów Panowie
Chłopaki tłumaczą niekiedy naprawdę skomplikowane rzeczy w niesamowicie przystępny sposób. I do tego świetne poczucie humoru zwłaszcza Jarka zdecydowanie na plus.
freesko33 via Apple Podcasts · Poland · 08/03/22
Super
Slucham poprzednich odcinków i wszystko się sprawdza
sianekk6 via Apple Podcasts · Poland · 06/25/22
Świetnie prowadzony podcast
Zaczęło się od odcinka poleconego przez żonę w maju 2022. Odsłuchałem już wszystkie odcinki od początku roku. Bardzo fajna formuła podcastu, świetna jakość i ciekawe tematy sprawiają, że nie mogę się doczekać kolejnego odcinka. Długość odcinków i częstotliwość jest idealna. Bardzo przyjemnie się...Read full review »
michalb79 via Apple Podcasts · Poland · 06/16/22
Recent Episodes
Wydawałoby się, że im niższe bezrobocie, tym lepiej. Ale jeśli ten wskaźnik spada poniżej 3 proc., pracodawcy nie mogą znaleźć rąk do pracy. W Polsce tymczasem mamy historycznie niskie bezrobocie — ok. 2,7 proc.   W tym roku do niskiego bezrobocia dołączyła potężna inflacja i recesja — a to...
Published 08/09/22
Prezes banku centralnego w Polsce wybierany jest przez Sejm, czyli de facto partię rządzącą. Ale czy to oznacza, że taka osoba musi być upolityczniona? A może wręcz przeciwnie, powinna zachować apolityczność? Czy ta zasada powinna dotyczyć również prezesów spółek państwowych?  W najnowszym...
Published 08/02/22
Published 08/02/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »