Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Esmiyor Podcast
Esmiyor
Esmiyor, iklim krizini ele alan ve düzenli yayınlanan bir podcast serisidir. İkinci sezonunda Garanti BBVA'nın desteklediği Esmiyor'da her hafta iklim değişikliği hakkında kritik sorularımızı yanıtlamak için bir konuk davet ediyoruz, 30 dakika sohbet ediyoruz. Keyifli dinlemeler!
Listen now
Ratings & Reviews
3.7 stars from 65 ratings
Öncelikle kaydettiğiniz her bölüm için ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Harika! Levent Hoca’nın bölümündeki “melek oluyoruz” kısmını lütfen kısa bir ses kaydı olarak ayrıca yükleyin, dağılması, whatsapp gruplarında paylaşılması gereken cümleler 😊
Gülşah Koryürek via Apple Podcasts · Turkey · 12/11/21
Teşekkür
Tüm dünya 🌍 için en önemli bir başlığa dikkat çektiğiniz ve bu konuda bilinçlenmemizi sağladığınız için teşekkür ederim. Yaratılan her farkındalık büyük değişimlerin ilk basamağını oluşturur.
Belibonnnnnn via Apple Podcasts · Turkey · 12/10/21
Muse
Derin ve Utku ikilisiyle yolum Apple’daki etkinliklerinde kesişti. Esmiyor benim için hem farkındalık hem ilham kaynağı oldu. Sevgiler.
Asarhant via Apple Podcasts · Turkey · 11/19/21
Recent Episodes
Esmiyor Podcast'in bu haftaki bölümünde konuğumuz Ebru Dildar Edin ve kendisine "Sürdürülebilir finans mümkün mü?" diye sorduk.
Published 01/14/22
Published 01/14/22
Esmiyor Podcast'in ikinci sezonumuzun onbirinci bölümünde Orkun Olgar'ı (nam-ı diğer "Macerasever") ağırladık. Kendisine "Tüm maceralar iklim krizine mi çıkıyor?" diye sorduk.
Published 01/07/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »