Episodes
Dá se Instagram použít i pro B2B komunikaci a co mám dělat, když moje značka nemá pěkné zboží ani pohledné zaměstnance? S content manažerkou Bohunkou Machovcovou z Boomerangu jsme probrali téma strategie firemní komunikace na této sociální síti.
Published 08/03/20
Šéfeditor Štefan Švec z Boomerangu vedl redakci magazínu ČiliChili mnoho let. Vyzpovídali jsme ho na téma humor ve firemní komunikaci a řešili jsme, jak nastavit tonalitu komunikace značky.
Published 07/20/20
Dobrý design nemusí být drahý, když je dobře vymyšlený. Art directorka Boomerangu Lucie Komárová popisuje, jak sestavuje grafickou stránku firemního časopisu.
Published 07/06/20
Marek Slezák před 20 lety založil Boomerang a podělil se s námi o jednoduchý návod, jak vybudovat skvělou content marketingovou agenturu.
Published 06/22/20
Eva Kuldová dělá projektovou manažerku v Boomerangu už 15 let. Prozradila nám, proč někdy klientům rozmlouvá přihlášky do content marketingových soutěží a jaký projekt má šanci uspět.
Published 06/08/20
Největší tajemství prozrazujeme svému internetovému vyhledávači. Jak zjistit co nejvíc o cílové skupině, než se pustíme do výroby obsahu, prozrazují Martin Vymětal a Míša Raková.
Published 05/25/20
Šéfeditor Boomerangu Rudolf Král vymyslel a vyrobil víc časáků než kdekdo přečetl. Proto umí poradit, kdy a proč magazín dělat a čemu se při tom vyhnout.
Published 05/05/20
Než přišel Ivan Manolov do Boomerangu, vedl v České spořitelně obří tendr na obsahovou agenturu. Jestli někdo ví, jak postupovat při výběrku, jak ho nachystat a podle čeho se rozhodovat, je to on.
Published 05/05/20
Stál u zrodu ČiliChili a má za sebou desítky let zkušeností s vedením obsahových projektů. Kreativní ředitel Boomerangu Jindřich Novák nám vysvětlí, co je a není content marketing.
Published 05/04/20
Analytik Ondřej Lukeš z Boomerangu prozradí, jak měřit efektivitu obsahového marketingu na příkladů největšího B2B firemního content hubu - projektu LMC Newsroom.
Published 03/27/20
Published 03/27/20
Projektová manažerka Boomerangu Tereza Valentová poznala lesk i bídu firemních podcastů na vlastní kůži a nebojí se o tom mluvit. Pokud chcete spustit svůj vlastní firemní podcast, tohle si musíte poslechnout.
Published 03/27/20