Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Saeid Adli
کتاب رضاشاه اثر صادق زیباکلام
کتاب صوتی رضاشاه نوشته صادق زیبا کلام در کانال تلگرامشان و با گویندگی خود ایشان منتشر شده است. از آنجایی که پادکست گوگل بستر مناسب‌تری برای گوش کردن به کتاب‌های صوتی فراهم می‌کند، این مجموعه را دوباره منتشر می‌کنم. هدف در درجه اول راحتی خودم برای گوش کردن قسمت‌ها بود. در عین حال دیگرانی هم که علاقه‌مندند ممکن است از این مجموعه استفاده کنند. البته واضح است که ۱) انتشار این مجموعه به معنی تایید این کتاب و یا نویسنده آن نیست، ۲) تمام حقوق مادی و معنوی این اثر متعلق به نویسنده آن است. توضیح: جناب زیباکلام تصمیم به ادامه انتشار کتاب گرفتند بنابراین قسمت‌هایی که صدای ایشان نیست حذف شده‌اند.
Listen now
Ratings & Reviews
4.0 stars from 27 ratings
بی نظیر
این کتاب بسیاری از سوالات ذهنی مرا پاسخ داد و بی نهایت ازتون تشکر میکنم جناب دکتر زیبا کلام لطفا اگر کتابی در رابطه به کردها دارین معرفی کنید تا مطالعه کنم
لیلا شاهی خورده بلاغ via Apple Podcasts · United States of America · 09/08/21
هر انسانی که کمی انصاف و واقع بینی داشته باشد ،اعتراف خواهد کرد ،رضا شاه یک وطنپرست شجاع و باهوش بوده که اگر ایشان و اقداماتش نبود چه بسا ایران امروز از بسیاری کشورهای فقیر و توسعه نیافته رنجور تر می بود،درود به روح بزرگ رضا شاه
لی لی، وند via Apple Podcasts · United States of America · 03/16/21
عالي
محتواي كتاب بسيااار عاليست و من متاسفم از دروغ هاي بزرگ و شاخداري كه در مورد تاريخ نزديك (معاصر) به ما گفته شده و اين نكته، اين شائبه رو به ذهن خواننده و شنونده متبادر ميكنه كه اگر اين است احوال تاريخ معاصر، پس چه بر سر تاريخ دورتر (به عنوان مثال، ١٠٠٠ يا ١٤٠٠ سال پيش) آمده (الله اعلم) و اما در...Read full review »
Hani.Tubak via Apple Podcasts · United States of America · 11/23/20
Recent Episodes
پایان کار رضاشاه او توانست ایران فروپاشیده را یکپارچه نماید. تفاوتِ میان ایرانی که او درآن به قدرت رسید با ایرانی که او در آن از قدرت برکنار شد، باورنکردنی بود. درعین حال حکومتش آکنده از دیکتاتوری و عدم تحمل کوچکترین مخالفت بود.
Published 06/13/20
جنبه‌های منفی حکومت رضاشاه سالهای ۱۳۰۴ تا ۱۳۲۰.
Published 06/13/20
روابط خارجی ایران در عصر رضاشاه، سالهای ۱۳۰۴ تا ۱۳۲۰.
Published 06/13/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »