Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Loti Shaqiri
Loti & Lisa Show
Une jam Loti Shaqiri,student i mjeksise i vitit 3 dhe YouTuber/Vlogger, dhe bashke me motre time binjake Lisa Shaqiri kemi vendos qe ti tregojm historit tona jo vetem permes vlogave por edhe per permes Podcast-ve.Relaksohuni dhe shijojeni show-un!!
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 11 ratings
Me ne fund nje Podcast shqip
Brravo qe ja keni nis me bo podcast,jeni te mrekullueshem dhe vazhdoni se jemi tu u knaq duke ju ndegjuar
Podcast shqip via Apple Podcasts · United States of America · 01/14/20
my review
niceeeeeeeee podcast loti&lisa💜
gresa444 via Apple Podcasts · United States of America · 01/04/20
Love
Niceeee workkkシ
BulindeR via Apple Podcasts · Australia · 01/03/20
Recent Episodes
Loti tregon per organe qe ka pa ne ushtrime,udhetimin me shoke ne Prevalle,planin spektakolar per hyrjen fshehurazi ne konvikt,Lisa tregon per javen e saj dhe kur ka rrshqit dhe rrezuar deri ne fund te malit gjate skijimit.   Instagram: https://www.instagram.com/lotishaqirii/...
Published 03/06/21
Published 03/06/21
Fillimi i ri i Podcast-it me rebrand te showit. Lisa bashk me antaret e familjes dalin pozitiv me Covid-19 perveq Lotit (hehe),Loti rrin 2 jave vet ne Prishtine ku kallxon rreth eksperiences se jetuarit vet,Gjate ksaj kohe del ne nje Date (uh la la), dhe shume ngjarje te tjera!
Published 02/02/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »