Episodes
Loti tregon per organe qe ka pa ne ushtrime,udhetimin me shoke ne Prevalle,planin spektakolar per hyrjen fshehurazi ne konvikt,Lisa tregon per javen e saj dhe kur ka rrshqit dhe rrezuar deri ne fund te malit gjate skijimit.   Instagram: https://www.instagram.com/lotishaqirii/                      https://www.instagram.com/lisasaqiri/
Published 03/06/21
Published 03/06/21
Fillimi i ri i Podcast-it me rebrand te showit. Lisa bashk me antaret e familjes dalin pozitiv me Covid-19 perveq Lotit (hehe),Loti rrin 2 jave vet ne Prishtine ku kallxon rreth eksperiences se jetuarit vet,Gjate ksaj kohe del ne nje Date (uh la la), dhe shume ngjarje te tjera!
Published 02/02/21
Ne kete epsiode Loti bashk me Lisen flasin se si po kalojne ne karantine dhe se si ka ndikuar tek ta ne aspekte te ndryshme,per tik tok ku Loti ka publikuar disa dhe Lisa ka be nje special per Lotin,po ashtu flasin edhe se si telefonat e tane pergjojne bisedat dhe na degjojne tere kohen se qka themi dhe nbaz te saj na qesin rreklama te shenjestruar per neve.    Loti & Lisa Show eshte Podcast-i i pare dhe i vetmi ne gjuhen shqipe.  Rreth Podcastit: Une jam Loti Shaqiri,student i mjeksise...
Published 04/13/20
Pershendetje te gjitheve dhe miresevini ne episoden e pare te Podcast-it me video.Shpresoj qe po ju pelqen kjo form e podcastit sepse kemi te planifikuar SHUME per kete Show. Per te shikuar episoden ne form te videos dhe me pamje shtes ju lutem vizitoni Loti & Lisa Show ne YouTube.  Ne kete epsiode Loti bashk me Lisen flasin per eksperiencen ne paraqitjen e tyre ne Televizionin kombetar i cili ka qene LIVE.Po ashtu Loti i ka bere nje suprize Lises,nje dhurate, per ndihmesen qe i jep ne...
Published 02/24/20
Ne kete episode do flasem se si kemi vendos per mi ndjek fakuletat,se qfar sfida kemi pas dhe disa fakte interesante per to. Po ashtu Lotin e kane thirr per te prezantuar nje program televiziv ne Klan Kosove ne emisionin Wazzup.
Published 01/19/20
Gezuar vitin e ri te gjithve ❤️Shpresoj qe te gjithve ne vitin 2020 te iu plotesohen deshirat dhe ti mberrini qellimet e juaja. Kjo eshte episoda e pare prandaj mundemi te bejme edhe gabime por ju premtojm qe episodat e ardhshme do te jene shume me te emocionuara se derisa te msohemi si te bejme Podcast siq duhet!! Ne kete episode Loti me Lisen flasin per qellimet e tyre te vitit 2020,si e kane kaluar 2019 dhe disa momente interesante po ashtu edhe disa barcoleta palidhje 😂😂😂 Faleminderit...
Published 01/02/20
Pershendetje te gjithve dhe miresevini be podcastimin ku po fillojm nje kapitull te ri qe kam pas qef me fillu prej shume kohesh.Kjo eshte vetem nje hyrje
Published 12/30/19