Historia e vërtet se çka ka ndodh në Klan Kosovë!! | Loti & Lisa Show Podcast
Listen now
Description
Pershendetje te gjitheve dhe miresevini ne episoden e pare te Podcast-it me video.Shpresoj qe po ju pelqen kjo form e podcastit sepse kemi te planifikuar SHUME per kete Show. Per te shikuar episoden ne form te videos dhe me pamje shtes ju lutem vizitoni Loti & Lisa Show ne YouTube.  Ne kete epsiode Loti bashk me Lisen flasin per eksperiencen ne paraqitjen e tyre ne Televizionin kombetar i cili ka qene LIVE.Po ashtu Loti i ka bere nje suprize Lises,nje dhurate, per ndihmesen qe i jep ne videot e tij.   Loti & Lisa Show eshte Podcast-i i pare dhe i vetmi ne gjuhen shqipe.
More Episodes
Loti tregon per organe qe ka pa ne ushtrime,udhetimin me shoke ne Prevalle,planin spektakolar per hyrjen fshehurazi ne konvikt,Lisa tregon per javen e saj dhe kur ka rrshqit dhe rrezuar deri ne fund te malit gjate skijimit.   Instagram: https://www.instagram.com/lotishaqirii/...
Published 03/06/21
Published 03/06/21
Fillimi i ri i Podcast-it me rebrand te showit. Lisa bashk me antaret e familjes dalin pozitiv me Covid-19 perveq Lotit (hehe),Loti rrin 2 jave vet ne Prishtine ku kallxon rreth eksperiences se jetuarit vet,Gjate ksaj kohe del ne nje Date (uh la la), dhe shume ngjarje te tjera!
Published 02/02/21