Pozycja obowiązkowa!
Nie potrafię wyobrazić sobie lepiej zorganizowanego i dopracowanego podcastu. Definicja dobrze wykonanej roboty. Prowadzący trzyma w ryzach tor prowadzonej rozmowy zadając tylko praktyczne pytania. Żadnego lania wody. Do tego notatki, linki i materiały dodatkowe. Jestem wielką fanką pomimo braku własnej firmy. Nie zliczę ile razy orientowałam się, że to co właśnie zrobiłam wynikało z wiedzy wyciągniętej właśnie z tego podcastu.
ag.przyb via Apple Podcasts · Poland · 01/25/22
More reviews of Mała Wielka Firma
Kilka odcinków bardzo dobrych, ale dzięki również za pozostałe. Czekam na te z 2012. Powodzenia i polecam.
Rafał.r via Apple Podcasts · Poland · 01/01/12
Słucham tego podcastu od ok. 2 lat. Mimo, że pracuję obecnie jako programista i z zagadnieniami tutaj poruszanymi nie spotykam się bezpośrednio, to MWF zdecydowanie poszerza horyzonty i pomaga zrozumieć wiele biznesowo-marketingowych rzeczy, które się wokoł mnie dzieją. Polecam wszystkim ciekawym...Read full review »
Mstechly via Apple Podcasts · Poland · 12/18/16
Prawie wszystkie odcinki odsłuchane, książek poleconych wiele przeczytanych. Przedsiębiorczość promuję szczególnie wsród młodzieży, bo to za chwilę oni będą zarabiali na różne sposoby. Oprócz młodszych, starsi też zyskają na słuchaniu -bo w prowadzeniu działań biznesowych dużo się zmienia....Read full review »
Goodatservice via Apple Podcasts · Poland · 11/10/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »