Wspaniały materiał !!!
Muszę nieśmiało przyznać, że MWF pozwoliła mi znów poczuć się jak dawniej, kiedy, jako dziecko, cały tydzień czekało się nie na niedzielną dobranockę. Teraz, z punktu widzenia przedsiębiorcy, z niecierpliwością oczekuję poniedziałku i emisji nowego odcinka. Marku, Twoje pytania są są niczym wyjęte z głowy przedsiębiorcy, a odpowiedzi wspaniałych gości rozkładają omawiany „case” na łatwo przyswajalny przekaz. Dziękuję i gratuluję jakości - to niezwykły podcast, który zawsze ładuje moje „baterie”.
Siwygo via Apple Podcasts · Poland · 06/16/19
More reviews of Mała Wielka Firma
Po odcinku z Santi zacznę chyba używać konta mojej żony aby dostać się na grupę Santi na FB ;) Wspaniała dawka wiedzy w tym odcinku. Każdego odcinka słucham z ogromna przyjemnościa, z każdego można dowiedzeć sie czegoś ciekawego a przede wszystkim praktycznego. Dziekuję i pozdrawiam!
MarekStachura via Apple Podcasts · Germany · 11/12/16
Witajcie. Słucham Waszego podcastu od jakiegoś roku z przerwami większymi lub mniejszymi :) Jesteście świetni. Wykonujecie kawał super roboty. Problemy i sprawy, które poruszacie podczas padcastów są na czasie i ukazują różne spojrzenia dla danego zagadnienia. Dla mnie jesteście numerem jeden w...Read full review »
Andy4021 via Apple Podcasts · Poland · 11/26/16
first professional business podcast po polsku, dziękuje :-) Richard Lucas
Richard Lucas via Apple Podcasts · Great Britain · 01/22/15
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »