Aaaaaaaby im się nadal chciało to robić!
Najlepszy podcast biznesowy jaki znam. Każdy odcinek to wiedza praktyków zebrana w ciekawe i potrzebne "pigułki". Podcast prowadzony bez zadęcia, z sympatią dla odbiorców, słychać prawdziwą chęć pomocy słuchaczom. Zawsze celebruję odsłuch nowego odcinka tak jak dawniej nowy odcinek Muppet Show ;-) (spokojnie, prowadzący nie są jak para Dziadków na balkonie ;-) choć jeśli będą w ich wieku nadal prowadzić podcast to kto wie...) Jeśli szukasz tylko wypełniacza ciszy to nie słuchaj - jeśli potrzebujesz wiedzy praktyków za darmo - słuchaj, zrób notatki, check listę i działaj. Chłopaki - dziękuję za bardzo dobrą robotę przez tyle lat!Read full review »
Gregre-- via Apple Podcasts · Poland · 10/13/16
More reviews of Mała Wielka Firma
Mój ulubiony podcast. Z humorem i luzem o rzeczach praktycznych dla każdego przedsiębiorcy. Proste wskazówki ktore mozna od ręki w zycie wprowadzić a do tego prowadzący mega szybko odpowiadają na pytania słuchaczy :) polecam
Marta RN via Apple Podcasts · Poland · 01/30/16
Uwielbiam! Podcast stał się stałym towarzyszem moich dojazdów do pracy... a że czasem jadę do niej przez 500km to bardzo się cieszę, że mogę wtedy nadrabiać zaległości. Wiele porad wprowadziłem do mojej, opartej mocno o personal branding, działalności. Sam też ruszyłem dzięki wam z własnym...Read full review »
Djdowynajecia.pl via Apple Podcasts · Poland · 03/21/17
Zabawne, przystępne i przydatne informacje marketingowe
Rafipatafi via Apple Podcasts · Poland · 05/26/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »