Dzięki za tonę przydatnej wiedzy podanej w przyjemny sposób.
Marku, słucham Twojego podcastu od dawna (choć nie od początku) i mam z tego ogromną przyjemność. Zapraszasz ciekawych gości. Prawie za każdym razem usłyszę coś z czego mogę skorzystać w swoich biznesowych działaniach - dla siebie samej albo firm, które obsługuję. Niektóre odcinki zapadają mi głęboko w pamięć (np. z Moniką Serek, Miłoszem Brzezińskim czy Moniką Chutnik) a po niektóre sięgam jak potrzebuję zapoznać się z konkretnym tematem. Tak czy inaczej Twój podcast to skarbnica żywej, praktycznej, biznesowej wiedzy. Wielkie dzięki, że ją tworzysz. Pozdrowienia Joanna
Joanna Nogal via Apple Podcasts · Poland · 09/20/19
More reviews of Mała Wielka Firma
Witam. Mam na imię Leszek i słucham Waszych podcastów już dosyć długo. Postanowiłem podziękować Wam za Waszą świetną robotę, ponieważ czerpię z Waszych podcastów bardzo dużo ciekawych rad i doświadczeń, które staram się realizować w moim małym biznesie i życiu prywatnym również. Słuchanie między...Read full review »
Olako7 via Apple Podcasts · Great Britain · 02/10/17
Panowie kawał dobrej roboty! Wartościowy materiał. A... miało być jednym słowem: tak3mac!
RobertAzw via Apple Podcasts · Poland · 11/08/16
Bardzo fajny podcast, dużo przydatnych i konkretnych tematów. Po za tym dodrze nagrany dlatego też fajnie się słuch nawet w pracy :) Można się uzależnić od słuchania.
Tomek Poznań via Apple Podcasts · Poland · 08/04/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »