Zaległa opinia
Marku, słuchać zacząłem chyba w 2010 roku, nie pamietam nawet jak się wtedy to robiło, pewnie przez RSS. To był mój pierwszy podcast. Żaden autor nie dostarcza wartościowych treści tak długo i pewnie żaden już Tego wyniki nie pobije pod tym względem. Dziękuję za wiedzę która razem z PT mi dostarczyliście i pozdrawiam.
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 11/29/20
More reviews of Mała Wielka Firma
Hej Panowie! Co jest? Wpisy na stronie dodajecie a podcastów już nie ma ? Nie kazdy ma dostęp do radia Wrocław ;-) mam nadzieję że nie zaprzestaniecie pracy na Itunes Store. AKTUALIZUJĘ: Więcej, więcej odcinków! Już się obawiałem że dajecie sobie z tym spokój!
tab0reqq via Apple Podcasts · United States of America · 07/16/10
Dzięki za mega dawkę inspiracji. Zdarzyło mi się zatrzymać samochód i notować nowe pomysły. Merytoryka i jakość podcastu robią robotę. Jeszcze raz dzięki.
Arek Prus via Apple Podcasts · Poland · 02/23/17
Witajcie. Słucham Waszego podcastu od jakiegoś roku z przerwami większymi lub mniejszymi :) Jesteście świetni. Wykonujecie kawał super roboty. Problemy i sprawy, które poruszacie podczas padcastów są na czasie i ukazują różne spojrzenia dla danego zagadnienia. Dla mnie jesteście numerem jeden w...Read full review »
Andy4021 via Apple Podcasts · Poland · 11/26/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »