WSPANIAŁY! Zabawny i pouczający :-)
Natrafiłam na ten ponad dwugodzinny pdcast tuż przed świętami Wielkanocnymi i całe szczęście! Dzięki niemu umyłam okna i posprzątałam połowę mieszkania, nie rejestrując tych mało zajmujących czynności. Co jakiś czas mąż sprawdzał, czy ze mną wszystko w porządku, bo nie mam zwyczaju śmiania się do siebie :-) To najzabawniejsza, pełna życiowej mądrości rozmowa i wiem, że nie raz do niej wrócę. Słuchało się tego, jak przedniego standupu :-) Dziękuję Ci Marku tak za wywiad, jak i za Twój kurs.
Monika Gastrofilka via Apple Podcasts · Poland · 04/28/19
More reviews of Mała Wielka Firma
Mój ulubiony podcast. Z humorem i luzem o rzeczach praktycznych dla każdego przedsiębiorcy. Proste wskazówki ktore mozna od ręki w zycie wprowadzić a do tego prowadzący mega szybko odpowiadają na pytania słuchaczy :) polecam
Marta RN via Apple Podcasts · Poland · 01/30/16
Czyżbym miał przyjemnośc być pierwszym recenzentem MWF na stitcher? OK, to lecimy: MWF to obok podcastu Pata Flinna, Davida Allena oraz Michała Szafrańskiego moja ulubiona audycja z zakresu biznesu i produktywności. Treści przedstawiane przez Marka i Pawła konieczne do poznania; książki, o...Read full review »
Peter Stasiak via · 09/12/16
Slucham od niedawna i jestem zachwycona. Bardzo interesujace tematy, ciekawi goscie. Swietny, na luzie prowadzony podcast. Slucham Was z Francji. Pozdrawiam!
Callenana via Apple Podcasts · France · 08/31/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »