Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Self Improvement
Motivation
Motivácia na X spôsobov https://anchor.fm/moje-motivacie Upozornenie: Pre dlhšie knihy použite Anchor. V iných službách nefungujú! Ahojte, pôvodne som mal v pláne urobiť si súkromný podcast týchto zaujímavých audiokníh, ale "omylom" sa mi to podarilo rozdistribuovať takmer na všetky podcastové služby. Takže si knihy užite a motivujte sa :) Mimochodom, tipy na knihy som čerpal zo stránky: https://blog.inspirovac.cz/nejlepsi-audioknihy-osobniho-rozvoje-ke-stazeni-zdarma/ Tipy, triky a nápady môžete skúsiť zdieľať tu: https://chattory.com/?chat=449922 Všetkým prajem pekný deň.
Listen now
Recent Episodes
Príbeh španielskeho pastiera, ktorý sa vydal hľadať zakopaný poklad, je výzvou k prežitiu svojho života naplno. Hlavný hrdina sa usiluje o naplnenie svojho "osobného príbehu", čo v knihe jednoducho znamená uskutočnenie si svojich snov. Poučná kniha, ktorá dokáže vtiahnuť do deja a už vás nepustí.
Published 11/19/19
Published 11/19/19
Audiokniha Závisť si musíš zaslúžiť - ďalšia z úspešných audiokníh o osobnom úspechu od Iva Tomana. Úspešní ľudia sú kritizovaní, neúspešní ľudia nie. Ľudia závidia úspešným, nie neúspešným. Bez ohľadu na to, čo im závidí, jedno je jasné - tí, ktorým je závidené, rozhodne nie sú neschopní ani...
Published 11/19/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »