Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Nozbe
Nie Ma Biura
Jak pracować w sposób nowoczesny na miarę XXI wieku. Tworzony przez zespół Nozbe podcast, w którym dzielimy się doświadczeniami dotyczącymi wieloletniego prowadzenia firmy w 100% zdalnie, pracy z domu i komunikacji.
Listen now
Ratings & Reviews
4.6 stars from 36 ratings
Andrzej
Recenzja będzie nie do końca o podcaście. Wiele lat używałem 2do. Mieli aplikację Mac, iPada i iphona. Ale brak pracy zespołowej bardzo mi przeazkadzal, więc założyłem bezpłatne konto na Nozbe Teams i tam prowadziłem wspólne projekty ( na razie w wersji darmowej ) korzystałem też z pojedynczych...Read full review »
Yoggiex via Apple Podcasts · Poland · 04/14/21
Czasy się zmieniają, a to jak pracujemy zmienia się jeszcze szybciej. Nie ma co udawać, że praca w “Open Spejsie” jest szczytem produktywności. Zespół nozbe pokazuje(a raczej mówi) jak można pracować sprawniej nie ograniczając się tym gdzie mamy lokalizację firmy
MarcinQWERTYASDF via Apple Podcasts · Poland · 01/19/21
Konkretnie i inspirująco o pracy
Audycje prowadzone profesjonalnie przez ludzi... z pasją. Ich rady bardzo pomagają mi w organizacji swojej pracy. A samo Nozbe to świetna aplikacja.
Michał pracujący via Apple Podcasts · Poland · 01/16/21
Recent Episodes
Published 07/22/22
Wiele osób idealizuje pracę zdalną, nie dostrzegając wyzwań z nią związanych. W tym odcinku w dużym skrócie je prezentujemy. Dorzucamy też wpadki i anegdoty wynikające ze spędzania ponad 1/3 życia w biurze domowym.
Published 07/22/22
Moda na storytelling trwa, ale czy wiemy czym on w ogóle jest i jak można go wykorzystać do swoich celów związanych ze sprzedażą i komunikacją? Zapraszamy do 49. odc. Nie Ma Biura, z którego dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć w tym temacie.
Published 07/08/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »