Episodes
O velkém přátelství, netradiční cestě k mateřství, ale také o józe jako cestě k sebepřijetí a laskavosti. V novém dílu podcastu NILA Vás pohladí hlasy Lucie Königové a Lenky Nezvalové. Jak začít s jógou? Co nám může nabídnout? A jak ve svém životě hledat ukotvení i cestu za hvězdami? 
Published 07/16/20
O léčivé síle bylin, svatojánských tradicích, letní zahradě a plánované velké životní změně jsme si povídali s Lukášem Padertou, zakladatelem úspěšného Květinového lahůdkářství, inspirativním pěstitelem a zahradním architektem. Dotkli jsme se i dalších témat jako jsou hledání místa pro divokou zahradu v čase klimatických změn, přírodní antivirotika i repelenty či péče o pokojové rostliny doma i v kanceláři. Pojďte s námi proniknout do smysluplného přístupu ke květinám i přírodě a dozvědět se...
Published 06/18/20
Dnes si povídáme o cestování, o fenoménu #slowtravel, o honbě za ideální chalupou i cestou zpět do dětství. Neminou vás tipy pro klidně strávené léto s dětmi, ani na bezobalovou výbavičku pro spokojená výlety. Ať se Vám dobře poslouchá! 
Published 05/29/20
Published 05/29/20
Pro někoho je móda vášeň, pro někoho uniforma, pro spoustu lidí něco mezi tím. Ať tak či onak, je jednou z forem sebevyjádření, projevem naši osobnosti a jedinečnosti. Jak se v oblečení cítit skvěle, sami sebou, neváhat každé ráno před skříní a sahat do ní s radostí? Vše o tom, jak si sestavit funkční, stylový a smyslupný šatník - s Evou, majitelkou obchodů NILA.
Published 05/20/20
Úvaha o hledání smysluplnosti i vnitřní svobody v práci, kterou děláme. Kdy je dobrý čas začít podnikat? A jak na to? Přes linku svého osobního příběhu se nad těmito otázkami v podcastu zamýšlí majitelka obchodů NILA Eva Urbanová.
Published 05/20/20
Podcast s Evou, majitelkou NILY, na téma sestavování letního šatníku, volby materiálů vhodných do horkých dní, péče o boty, čištění skvrn nebo co si zabalit do kufru i kosmetické taštičky.
Published 05/20/20
O tom, jak jsme prožili karanténu. O tom, co se mění ve světě módy. A o hledání cest ke smysluplnosti. V pilotním dílu podcastu NILA se dozvíte, na co se v našich podcastech můžete těšit, o naší výzvě #ukazsatnik i o spolupráci s lokálními značkami a designéry. Před spuštěním podcastu NILA vznikly tři díly, kterým říkáme „karanténní“, najdete je pod označením jako bonusy. Věnovali jsme je sestavování letního šatníku a hledání vnitřní svobody v práci i podnikání. Hezký poslech!
Published 05/20/20