3. díl: Svatojánský. Rozhovor s Lukášem Padertou
Listen now
Description
O léčivé síle bylin, svatojánských tradicích, letní zahradě a plánované velké životní změně jsme si povídali s Lukášem Padertou, zakladatelem úspěšného Květinového lahůdkářství, inspirativním pěstitelem a zahradním architektem. Dotkli jsme se i dalších témat jako jsou hledání místa pro divokou zahradu v čase klimatických změn, přírodní antivirotika i repelenty či péče o pokojové rostliny doma i v kanceláři. Pojďte s námi proniknout do smysluplného přístupu ke květinám i přírodě a dozvědět se víc o Lukášovi samotném. Ať se Vám dobře poslouchá, díl nazvaný Svatojánský
More Episodes
O velkém přátelství, netradiční cestě k mateřství, ale také o józe jako cestě k sebepřijetí a laskavosti. V novém dílu podcastu NILA Vás pohladí hlasy Lucie Königové a Lenky Nezvalové. Jak začít s jógou? Co nám může nabídnout? A jak ve svém životě hledat ukotvení i cestu za hvězdami? 
Published 07/16/20
Dnes si povídáme o cestování, o fenoménu #slowtravel, o honbě za ideální chalupou i cestou zpět do dětství. Neminou vás tipy pro klidně strávené léto s dětmi, ani na bezobalovou výbavičku pro spokojená výlety. Ať se Vám dobře poslouchá! 
Published 05/29/20
Published 05/29/20