Rebranding, zmiana logo i grafik - a co z jakością?
No właśnie... to bardzo ważne! To bardzo ważne, że Sellwise i NSM od niedawna wyglądają inaczej i lepiej. Jednak jakościowo nic się nie zmieniło, bo od samego początku poprzeczka jest gdzieś w okolicy sufitu. Aktualnie wprowadzam nowego handlowca do zespołu, ale robi mały pivot z b2c na b2b. Jego zadaniem jest pochłonięcie wiedzy od pierwszego do ostatniego odcinka. Nie ma lepszego podcastu sprzedażowego (w zagranicznym podcastingu również a trochę już „liznąłem” ;D) Myślę, że reszta tego co mógłbym tutaj napisać jest zbędna. Do następnego odcinka!
Mateusz Stasica via Apple Podcasts · Poland · 09/01/20
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Dobrze się tego słucha, bo tematy są bardzo aktualne - dotykają tego, co się dzieje tu i teraz. Szymon opowiada o codziennej praktyce handlowej B2B, często podając propozycje rozwiązań. Dla mnie co poniedziałkowa lektura!
BernardIT via Apple Podcasts · Poland · 08/14/19
Każdy odcinek to rzeka konkretów. Szymon ma bardzo ciekawe podejście do biznesu, sprzedaży i marketingu oraz naprawdę ciekawe przemyślenia, przykłady i wnioski. Podoba mi się to, że w podcaście wszystko kręci się wokół nowoczesnych technologii. Od podcastu zaczynam każdy tydzień, słuchając go...Read full review »
RobeSko via Apple Podcasts · Poland · 03/26/19
NSM to moje odkrycie 2020 roku i perełka wśród podcastów o zbliżonej tematyce. Obawiałem się, że będzie to kolejne słuchowisko o "oczywistym" marketingu, albo "nachalnej" sprzedaży. Dałem mu jednak szansę i okazało się, jak bardzo się myliłem w swoich wątpliwościach! NSM to...Read full review »
KamilLelonek via Apple Podcasts · Poland · 08/31/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »