Wiedza w pigułce
Jeśli chcemy się dowiedzieć czegoś konkretnego o marketingu to Pan Szymon powie nam wszytko w taki sposób, że nawet głuchoniemy go zrozumie. Szacunek i podziękowania za tak przeogromną wiedzę.
Bürokratiehasser007 via Apple Podcasts · Germany · 10/16/22
More reviews of Nowoczesna Sprzedaż i Marketing
Niecały miesiąc temu natrafiłem na post Szymona na LinkedIn z odcinkiem, którego tytuł mnie zaciekawił. Nie pomyliłem się i wysłuchałem świetnego materiału :) Od wtedy słucham podcastu codziennie od pierwszego odcinka - teraz jestem koło 40. Mam nadzieje, że niedługo będę już na bieżąco. Gorąco...Read full review »
paltos44 via Apple Podcasts · Poland · 01/08/21
Nie wykorzystasz lepiej czasu jazdy samochodem jak tylko słuchając NSM. Wiedza którą przekazuje w większości Szymon jest niezwykle praktyczna. Dla mnie osobiście cenne jest to, że poruszane są tematy o których niby wszyscy wiemy, a jednak otwarcie o nich nie rozmawiamy. Wiele merytorycznych...Read full review »
Janek_subA via Apple Podcasts · Poland · 09/02/20
Jak dla mnie NSM podcast to jest najlepsze źródło wiedzy i inspiracji jeśli chodzi o tematykę związaną z handlem b2b. Trafiłem tutaj ostatnio przypadkiem i teraz usilnie nadrabiam zaległości! Dobra robota Szymon!
Misiek DK via Apple Podcasts · Denmark · 02/01/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »