Reviews
كار شما كم از شاهكار فردوسي و دكتر خالقي مطلق نيست ؛ فقط ميتونم بگم بي نهايت ممنونم
maral r via Apple Podcasts · United States of America · 10/18/21
از اینکه پشتکار و همت بلند داشتید جای سپاسگزاری و قدردانی دارد و اینکه با صداقت و مهارت و دلسوزی این مهم را نیمه کاره رها نکردید و ادامه می دهید و خستگی را به جان شیرین خریده اید هم ارزش وفوری به همراه دارد که در آینده همیشه ضمیمه این پروژه خواهد ماند با چشم امید به پروژه هایی دیگر از شما
بیدی via Apple Podcasts · Canada · 10/14/21
با درود هزاران سپاس برای مردی که با عشق، حوصله و دانش بسیار یکی از متون سخت ادبیات پارسی را برای ایرانیان با صدای دلنشین خود به جای گذاشت. فردوسی پاکزاد تنها شاعری از بزرگان شعر و ادب ایران بود که هرگز شهامت شناخت او را نیافتم و این فرصتی بی بدیل بود که با صدای گرم شما با این گنجینه هویت ایرانی...Read full review »
Khosrow via Apple Podcasts · United States of America · 10/13/21
جناب خادم ! بيش از آن از زحمت شما استفاده كرده ام كه بتوانم بيان كنم. فقط بدانيد براي من و حتما براي بسياري مانند من كار بسيار بزرگي انجام داده ايد و من بي نهايت سپاسگزارم . هميشه آرزو كرده بودم كه شاهنامه را بخوانم و هيچوقت نتوانسته بودم و اميدوار هم نبودم كه بتوانم، تا به كار شما برخوردم و...Read full review »
سرمه via Apple Podcasts · United States of America · 10/10/21
از شما بسيار ممنونم . كار بزرگى انجام داديد.من دبيرستانى هستم و وقتى در كتاب بخشى از شاهنامه را مى خوانيم صدها برابر از آن لذت مى برم چون خواندن شاهنامه را با گفتار رساى شما آغاز كردم
kiana vaez via Apple Podcasts · United States of America · 10/04/21
.
با. سلام جناب خادم بسیار عالی ‌اثر گذر بود زحمت بسیار کشیدید
پازوکی عبدالحمید via Apple Podcasts · Canada · 09/25/21
بنظر من نه فقط بعنوان یک ایرانی بلکه حتی بعنوان یک کتابخوان خواندن شاهنامه از واجباته ، سالها سعی داشتم این شاهکار ادبی رو هر چه صحیح تر و اصیل تر بخونم ، نسخ و چاپهای مختلف خیلی گیجم کرده بود . تا اینکه به این پاد کست بی نظیر برخوردم ، از آقای امیر خادم بخاطر این اجرای زیبا و همچنین زحمات...Read full review »
Haammiid via Apple Podcasts · United States of America · 09/22/21
در وصف نمیگنجه ارزش این کار زیباتون. بی نهایت ازتون ممنونم. با آرزوی بهترین ها
mhd qrn via Apple Podcasts · Australia · 08/29/21
٢٠ اكتبر ٢٠١٩ به صورت اتفاقي پادكست فردوسي خواني رو پيدا كردم اولش نميدونستم كه چه خواد كرد 😀 اما زود ، شد يكي از همدم هاي زندگيم تقريبا هر روز يك اپيزد رو گوش ميكردم بعضي هاشون رو دو بار سه بار تا بيشتر تجسم كنم و درك كنم بلاخره ، امروز قسمت اخر تموم شد شايد بخنديد ، دوباره شروع كردم...Read full review »
حاج ترودو via Apple Podcasts · Canada · 08/05/21
عالی خصوصا انتخاب تصحیح اقای دکتر خالقی
Mtm509 via Apple Podcasts · United States of America · 08/04/21
خیلی متشکرم از لحن شیوا و اطلاعات جامعی که در اختیار ما قرار میدهید .
rezatoousi via Apple Podcasts · United States of America · 08/02/21
فردوسي خواني تبديل به محبوب ترين پادكستم شد. براي من كه با شاهنامه رابطه دوري داشتم بسيار لذت بخش بود. كاش ميشد براي آثار ديگر ادبيات فارسي، مثل هفت پيكر هم چنين پادكستي داشت.
elle1773 via Apple Podcasts · United States of America · 07/28/21
زحمت و مشقت زیاد کشیدید ،نام شما در تاریخ ایران با این تلاشتان به نیکی ثبت خواهد شد دستمریزاد
حسین فرهانی via Apple Podcasts · United States of America · 07/26/21
استاد گرامی باید اعتراف کنم که خلاقیت شما در تولید این پادکست با ارزش کاری بس سترگ و ارزشمند هستش که شاهنامه رو در دنیای دیجیتال امروزی زنده کرد و ماندگار. امیدوارم این پشتکار و خلاقیت شما در خصوص متون مشابه و غنی فرهنگ ما ادامه داشته باشه. سپاس
mehdi.esr via Apple Podcasts · United States of America · 07/25/21
با عرض سلام و ادب و احترام جناب آقای خادم ، بسیار سپاسگزارم از این پادکست بسیار مفید و ماندگار. همیشه علاقمند بودم که شاهنامه را بخوانم ولی فهم آن برایم سخت بود ولی این پادکست آرزوی من را برآورده کرد. هر پنج شنبه ساعت را چک می کردم تا پادکست بارگزاری شود. بسیار عالی بود، خیلی ممنون و متشکرم....Read full review »
Akram Jahangir khan via Apple Podcasts · Canada · 07/24/21
واژه های مناسبی پیدا نمیکنم که بشه از شما برای پادکست فردوسی خوانی درست و حسابی تشکر کنیم. ‏ما از بهترین لحظه های مون رو با گوش دادن به صدای شما و داستان‌های شاهنامه و حرف زدن در مورد ش گذراندیم. چیرگی ِشما به متن و تاریخچه و حاشیه شاهنامه و تسلطی که روی خواندن اشعار داشتین، شنیدن داستان ها رو...Read full review »
Houtan.R via Apple Podcasts · United States of America · 07/24/21
خدا قوت. کاری بس سترگ و ماندگار بود. امید که چون اثر اصلی به یادگار بماند برای نسل های بعد. پیشنهاد میکنم درباره تبدیل آن به کتاب صوتی نیز، فکر کنید.
Sicndjxndjv via Apple Podcasts · United States of America · 07/24/21
خلاصه بخوام بگم یکی از بهترین ها …
Pooria_T via Apple Podcasts · United States of America · 07/23/21
B
آقای خادم دستمریزاد… نه خسته…. شادزی و تندرست.
Bfzzr via Apple Podcasts · Canada · 07/23/21
فکرش‌ رو نمی‌کردم در پایان «فردوسی‌خوانی» گریه‌م بگیره، که گرفت… همواره سلامت و موفق باشید آقای خادم عزیز. سپاس که من و خیلی‌های دیگه رو با لذت شاهنامه آشنا کردید.
hamidreza toufighi via Apple Podcasts · United States of America · 07/23/21
سالیان بی شماری اسنثت که شاهنامه را جسته و‌گریخته می خواندم و هیچوقت موفق نشدم آن را کامل به اتمام برسانم. پادکست شما باعث شد تا آرزوی دیرینه من به واقعیت بپیوندد. سال ۱۴۰۰ سال به اتمام رساندن شاهنامه با کمک و کنار شماست. قسمتهای ویژه ی شما نیز همچنین یک‌کلاس درس خوب است.
Onyx 2020 via Apple Podcasts · Canada · 07/23/21
بي اغراق عرض ميكنم، به اعتقاد بنده همونقدر كه حضرت فردوسي براي سرايش شاهنامه از عمر و وقت گرانبهاي خويش مايه گذاشت، جناب خادم بزرگوار هم در زمان حاضر شاهكاري در همون سطح انجام دادند و با روايت و تحليل شاهنامه به نحوي كه براي فارسي زبانان معاصر قابل درك و دلنشين باشد، در كمال خضوع و فروتني يادگاري...Read full review »
مهرداد ضيائي via Apple Podcasts · Australia · 07/22/21
من زیاد پادکست گوش می‌دهم؛ اما، این بهترین پادکستی هست که گوش می‌دهم. آقای خادم، دست مریزاد، خیلی زحمت می‌کشی. در این سرای سه، پنج پایدار و شاد باشی. خشته نباشی امیر خان، ممنون بابت زحمتی که کشیدی و همینطور توضیحی که راجع به پایان شاهنامه دادی. پایدار باشی.
A.Mahdieh via Apple Podcasts · Australia · 07/22/21
خسته نباشید جناب خادم، بی نهایت لذت بردم، پادکست شما از معدود پادکستهای فارسی است که نظم و شالوده ای ستودنی داشت. هر هفته بیصبرانه منتظر قسمت جدید بودم. با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما!
آرش احمدی via Apple Podcasts · Canada · 07/22/21
بسيار لذت بخش است اين پادكست و اينكه رو به اتمام است دلمان را تنگ ميكند پروژه ي بعدي چه خواهد بود؟ با كدامين اثر ادبي باز هم به ميهماني لحظات تنهايي من در جاده خواهيد آمد؟
فهيمه دهقان via Apple Podcasts · United States of America · 07/18/21
بسیار عالی! در صورت امکان توضیحات بیشتر بشه سپاس
zarifpou32 via Apple Podcasts · United States of America · 06/19/21
کاری بزرگ بود. خسته نباشید.
Ella M D 21 via Apple Podcasts · Australia · 06/11/21
بسیار بسیار عالی و روان
nbnavid via Apple Podcasts · United States of America · 06/07/21
بسیاربسیار زیبا و ارزشمند ممنون از اجرای خوب و دقیق🙏🏻🙏🏻
کیوان ۹۸ via Apple Podcasts · Australia · 05/31/21
سپاس بي كران بابت اين پادكست پرمعنا و راهي كه در خوندن شاهنامه براي ما هموار كرديد 🌹
Shouuuubiiii via Apple Podcasts · United States of America · 05/13/21
روزگارتون خوش بسیارسپاسگزارم از ایجاداین پادکست. وبسیار ناراحت هستم که پادکست رو به اتمام است ، مونس وهمدم من در زمانهای تنهایی است. امیدوارم پاینده و شاد باشید. مریم زوار
maryam zavvar via Apple Podcasts · United States of America · 04/27/21
از صمیم قلب از شما برای این کار ارزشمندتون سپاسگزارم... برای ما که اگر وقتی هم بتوانیم دست و پا کنیم، در خوانش و فهم متن الکن می‌شویم، این پادکست از همه جهت بی‌نظیره... بی‌نهایت خوشحالم که به واسطه‌ی شما می‌توانیم با این اثر گرانسنگ انس و الفت پیدا کنیم
mira_salehi via Apple Podcasts · United States of America · 04/25/21
جناب دكتر خادمي شاهنامه خونيتون عاليه و مفيد،ولي ي ايرادي داره اونم اين ك آدم بهش معتاد ميشه و هي وقت و بي وقت بايد گوش بديم!
سي روس via Apple Podcasts · United States of America · 04/23/21
من هیچ وقت جرات نکردم شاهنامه خوانی کنم، دلیلش هم این بود که با شیوه خوندن و معانی ابیاتش آشنا نبودم. خوب نه توی مدرسه و کتاب های ادبیات آنچنان آموزشش میدن و نه فضاهایی هست که خیلی در اختیار باشه متاسفانه. شما باعث شدین واسه اولین بار این کتاب شاهکار رو بخونم یا به عبارتی بشنوم و با توضیحات...Read full review »
aidamh1880 via Apple Podcasts · United States of America · 04/21/21
سپاس بابت این چنین زبردستی در اماده نمودن پادکست ، خوانش و بررسی شاهنامه.
sighafari via Apple Podcasts · United States of America · 04/21/21
اپيزود هاى اول رو كجا بايد پيدا كرد و گوش كرد!؟
Javidiran via Apple Podcasts · Great Britain · 04/15/21
هشت ساعت رانندگی در جاده و لذت بردن از فردوسی خوانی آقای دکتر خادم. واقعا ممنونم بابت تولید این محتوای با کیفیت. پایدار باشید.
Atteffeh via Apple Podcasts · United States of America · 03/30/21
من نزدیک به ۳ سال هر هفته کلاس شاهنامه خانی میرفتم، ولی هیچگاه خودم فرصت نمیکردم که به صورت مداوم شاهنامه بخوانم. جدای از این قضیه، خواندن وفهم داستان به تنهایی هم گهگاه مشکل مینمود. من در یک سفر دو ساعته که پشت فرمان بودم. اینقدر از گوش دادن به پادکست شاهنامه لذت بردم که واقعا بی نظیر بود . درود...Read full review »
سینا صفرزاده via Apple Podcasts · United States of America · 03/25/21
بسیار عالی است
Amir2368 via Apple Podcasts · United States of America · 03/22/21
کار بسیار ارزشمندی کردید.سپاس فراوان از کوشش شما. گرچه هدف شما مالی نیست ولی خوشحال میشم به کاری که می‌کنید کمک مالی بکنم. لطفا راهنمایی کنید.
مجید۱۳۴۵ via Apple Podcasts · Australia · 03/21/21
من لذت بردم واقعا، خیلی زحمت کشیدین، دستتون درد نکنه، به بیشتر از ده نفر پیشنهاد دادم.
EliehMohtashami via Apple Podcasts · United States of America · 03/19/21
گوش‌دادن به این مجموعه برای هر فارسی زبانی توصیه میشه. اگر فردوسی با تلاش ۳۰ ساله خود کاخ بلند شاهنامه رو سرود و عجم را زنده کرد . آقای خادم بزرگوار با تلاش خود که تا ۳ سال طول خواهد کشید شاهنامه را زنده می کنند. و‌ اثری به وجود آورده اند که سال‌های سال همگان منتظرش بودیم و سال‌های سال جاودانه...Read full review »
بهترین via Apple Podcasts · Australia · 03/13/21
درود و سپاس بیکران بر جناب خادم که با صبر و حوصله وصف ناپذیر ، این پادکست را تهیه کردند. من خودم بارها و بارها شروع به خواندن شاهنامه فردوسی کرده بودم ولی بعلت سختی در درک معانی آن موفق به اتمام آن نشدم که بطوراتفاقی با این پادکست آشنا شدم از طریق یکی از دوستانم و موفق به خواندن تمام متن و اشعار...Read full review »
sourena1976 via Apple Podcasts · United States of America · 03/02/21
خيلى خيلى ممنونم از زحمت هاتون، خودم گوش مى دم و لذت مى برم و به دوستانم هم معرفى مى كنم.
halehlooyaa via Apple Podcasts · United States of America · 03/01/21
از اینکه تا قبل از شنیدن این پادکست با شاهنامه و داستانهای باورنکردنی و اعحاب انگیزش خبری نداشتم از خودم خجالت نی‌کشم و حالا با گنجینه‌ای روبرو شدم که منو با دنیای پیچیده و شگفت انگیز و پرپیچ و خم شاهنامه اشنا کرده. از آقای خادم ممنونم.
Leila Mahmoudi via Apple Podcasts · Great Britain · 02/22/21
تا بحال انقدر از شنیدن یه پادکست لذت نبرده بودم. من تازه به عظمت کار فردوسی دارم پی میبرم. مثل یک فیلم جذاب هربار با هر قسمتش کلی کیف میکنم و مشتاق قسمت بعدی هستم. چه هنر عجیبیه که بعد از هزار سال هنوز انقدر برای مخاطبش جاذبه داره. شما هم بنوبه خودتون عجم زنده کردین بدین پارسی یه جورایی. ممنون...Read full review »
Fatemeh Touserkani via Apple Podcasts · United States of America · 02/20/21
یک دنیا سپاس بزرگوار 🙏💐
hitanna via Apple Podcasts · United States of America · 02/14/21
بسيار ارزشمند و گوش نواز 👏🏻👏🏻👏🏻 قطعا خيلي از پارسي زبانان مثل بنده كه سواد خواندن شاهنامه رو نداشتن مديون شما و تلاشتون هستند. خدا قوت❤️
الهام منتظري via Apple Podcasts · United States of America · 02/01/21
خیلی ممنون بابت پادکست ها آنقدر که جذاب هستن ما تو کمتر از ۱ ماه ۳۰ قسمت گوش دادیم و واقعا وقت گذاشتید و سه سال به طور منظم هر هفته یک پادکست ۴۰ دقیقه ای گذاشتید بینهایت سپاس گزاریم واقعا خوندن شاه نامه یه لذت عجیبی داره و ممنون که ما رو باهاش آشنا کردید کس دیگه ای حتی نرفته متن شاه نامه رو ضبت...Read full review »
مسعود مختاری via Apple Podcasts · United States of America · 01/29/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »