Tackle Show #104: Un prim pas spre titlu pentru Liverpool?
Listen now
Description
În episodul de azi despicăm încă o etapă nebună din Premier League. Media ridicată de goluri se menține cât de cât constantă, iar Liverpool face un prim pas către titlu după victoria cu Arsenal - cât de mic sau mare aflăm în cele ce urmează. Manchester City pierde puncte în primul meci în care Guardiola încasează 5 goluri - 3 de la Jamie Vardy, iar Manchester United apelează la un fel de Fergie Time, versiunea 2020, pentru a câștiga la Brighton după fluierul final. Unde mai punem că trebuie să vorbim neapărat despre arbitraje, că Chelsea a fost condusă la pauză cu 3-0 de o nou promovată, că Newcastle a scos un egal fără să șuteze pe poartă până în prelungiri, că Ings nu se poate opri din marcat și că Everton își menține seria de victorii intactă. E Tackle Show! Tackle Show este susținut de Betfair, platforma care te lasă să-ți alegi propriile cote pe care pariezi.
More Episodes
Te așteptăm LIVE, sâmbătă la ora 10:00. Dacă îți place ce facem la Tackle Show sau Tackle.ro, urmărește-ne pe toate platformele: Facebook: https://www.facebook.com/Tackle.ro Instagram: https://www.instagram.com/tackle.ro/ Twitter: https://twitter.com/TackleRomania YouTube:...