Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Lucie Minarova
The Healthy Tapes
Vítejte u The Healthy Tapes. V tomto podcastu se ponoříme do témat jako je cvičení, zdravá strava, psychika, mindset, zvyky, ale také cestování, kariéra a ještě mnohem víc! Epizodami vás bude provádět Lucie Minářová, fitness Youtuberka, trenérka, závodnice v crossfitu a fanynka zdravého jídla a kávy, kterou většina zná pod přezdívkou @luciemin. The Healthy Tapes mají za úkol vám ukázat, jak žít lepší, zdravější a spokojenější život. Tak si pojďte zamilovat pohyb, jídlo, sami sebe, své okolí a hlavně si užít celou tu cestu!
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 6 ratings
Recent Episodes
O důležitosti pravidelného zařazování selfcare, o tipech, jak se o sebe starat, balanci mezi osobním a pracovním životem, ale také o #girlsonly tématech - o PMS, tipech, jak ji co nejlépe zvládnout, o menstruaci při sportu a mnohem víc!
Published 07/02/20
V dnešní epizodě si popovídáme o mé třetí životní lekci - o tom, jak moc důležité je naučit se říkat "ne", co vše to v našich životech ovlivňuje, přidám vám i svoje tipy, jak neustálé přikyvování prolomit a taky pět důvodů, proč bychom to měli udělat.
Published 06/25/20
V této epizodě se společně podíváme na deset výživových témat od zpomaleného metabolismu, přes doplňky stravy, hubnutí při low carb, trávení a mnohem víc.
Published 06/11/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »