Episodes
S hostem podcastu, psycholožkou Lucií Kolaříkovou, se podíváme na dotazy, které nám přišly přímo od vás. Probereme témata jako je tréma, strach ze ztráty, závislost na blízké osobě, bodyshaming, přijímání komplimentů a hromadu dalších.
Published 08/06/20
S Kateřinou Vackovou, lékařkou a zakladatelkou neziskové organizace Loono, se podíváme na prevenci onemocnění, které se s mladými lékaři a studenty medicíny organizace věnuje - rakoviny varlat a prsou, onemocnění srdce, reprodukční zdraví, pohlavní nemoci, únik moči a mnohem víc.
Published 07/23/20
S hostem podcastu, psycholožkou Lucií Kolaříkovou, se podíváme na téma strachu, stresu, panické ataky, úzkosti, výchovu dítěte a mnohem víc!
Published 07/09/20
O důležitosti pravidelného zařazování selfcare, o tipech, jak se o sebe starat, balanci mezi osobním a pracovním životem, ale také o #girlsonly tématech - o PMS, tipech, jak ji co nejlépe zvládnout, o menstruaci při sportu a mnohem víc!
Published 07/02/20
V dnešní epizodě si popovídáme o mé třetí životní lekci - o tom, jak moc důležité je naučit se říkat "ne", co vše to v našich životech ovlivňuje, přidám vám i svoje tipy, jak neustálé přikyvování prolomit a taky pět důvodů, proč bychom to měli udělat.
Published 06/25/20
V této epizodě se společně podíváme na deset výživových témat od zpomaleného metabolismu, přes doplňky stravy, hubnutí při low carb, trávení a mnohem víc.
Published 06/11/20
S hostem podcastu, psycholožkou Lucií Kolaříkovou, se podíváme na téma sebelásky, kterou i díky své cestě v boji s panickými ataky bere Lucie jako své poslání a které se profesně věnuje už téměř deset let. Probereme příčiny i následky chybějící sebelásky, rodičovství, vliv výchovy, poruchy příjmu potravy a ještě víc.
Published 06/04/20
O zdravém cyklu z různých pohledů, o hormonální i nehomonální antikoncepci, sexu a primárně o pochopení ženského cyklu a jeho využití ve svůj prospěch.
Published 05/29/20
Podíváme se téma zdravého sebevědomí a podělím se s vámi o 12 tipů, jak na něm pravidelně pracovat, nebo jak na něm pracovat začít.
Published 05/22/20
Aneb moje life lessons. Události posledních měsíců mě donutily zamyslet se nad nějakými aktuálními tématy, o kterých bych chtěla v podcastu mluvit. Dopadlo to tak, že jsem si na papír napsala asi několik lekcí, které mi do mých dvaceti šesti let život...
Published 05/13/20
Published 04/29/20
V této epizodě se společně podíváme na patnáct výživových témat od veganství, lepku a mléčných výrobků až po binge eating, kalorický příjem a další.
Published 04/29/20
V dnešní epizodě se společně podíváme na sedmnáct výživových témat, která vás nejvíc zajímala. Budeme se bavit o tématech jako jak se zbavit přílišného soustředění se na jídlo, jak se stravovat "intuitivně", zda se dá řešit akné stravou, jak si vybrat...
Published 04/22/20
O pohybu, počtu kroků, stravování, psychice, self-care i hromadě dalších zdravých zvyků, které chci dělat každý den nejen v této nesnadné “karanténní” situaci.
Published 04/08/20
O tom, jak se z pár myšlenek na Instagramu může stát celorepublikový projekt, spojující #grlpwr komunitu.
Published 04/02/20
S Luckou Ehrenbergerová ze známého blogu A Cup Of Style se v této epizodě podíváme na to, co vše může desetiletá zkušenost s blogováním přinést do života.
Published 03/19/20
Téma, se kterým má snad každý z nás zkušenost. Vnímání vlastního těla, toho, jak jsme v něm spokojeni i s tím, jak pomotaná naše představa může někdy vůči realitě být.
Published 03/11/20
V dnešní epizodě vás maličko zasvětím do svého života na Srí Lance, kde strávím celkově 3 měsíce - o mé denní rutině, pohybu, jídle, nejvtipnějších historkách a dalším!
Published 03/04/20
S instruktorkou jógy Sárou probereme nejen samotnou jógu a komplexní přístup k ní, ale také téma vyhoření, hledání se, důležitost ranní rutiny, psychické zdraví, úzkosti, problémovou menstruaci a hromadu dalších věcí, které můžou přímo i nepřímo ovlivňovat naše zdraví a spokojenost v životě.
Published 02/20/20
Nevěra? Muž u porodu? Umělá prsa? Kdo by měl uklízet domácnost? Nejen tato témata jsme rozebrali očima muže vs. ženy a to se speciálním hostem - mým přítelem Adamem!
Published 02/12/20
Od fyzioterapie, přes výživu, silový a kondiční trénink, důležitost správné techniky až po ženské zdraví, problematiku pánevního dna, antikoncepci a ztrátu mentruace.
Published 02/07/20
Z Instagramu jsem vytáhla své až pět let staré příspěvky a v dnešní epizodě se skrze ně podíváme na největší fitness chyby, které jsem na své cestě udělala.
Published 01/30/20
Epizoda, která je doslova napěchovaná hromadou velice praktických tipů na to, jak být šetrnější k planetě Zemi.
Published 01/22/20
O psychice, která stojí za tím, když se rozhodneme opustit část naší identity. O zranění a navracení se. O vlastních očekáváních, ale i očekávání okolí. O tom, o čem by měl sport opravdu být.
Published 01/14/20
Pojďte se se mnou podívat na to, jak tento rok/měsíc/týden dosahovat svých cílů, ať už jsou jakékoliv!
Published 01/08/20