Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Český rozhlas
Podcast Vinohradská 12
Nestíháte sledovat nové události? Noviny a sociální sítě jsou plné jmen a fotek a vy nevíte proč? Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12 vysvětlí aktuální témata v souvislostech. Najdete také na našem zpravodajském webu iRozhlas.cz a v podcastových aplikacích.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 1,331 ratings
Děkuji Českému rozhlasu za tuto on-demand on-topic public-radio-service. Témata, které editor pořadu vybírá jsou mimořádně milstni, evropská i světová. Na hodinu denně se dozvíte, co práve hrozí, se stalo, v souvislostech. Madam Kabrhelová a její spolupracovníci jsou mimořádne moudří,...Read full review »
eldzej via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/28/21
Neuvěřitelně
Poslouchám tento podkast už necelý rok , neskutečné , daří mě obrovskou radost , děkuji za vaši práci
Dima Petr via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/09/21
Opravdu zde najdete jen propagandu a progresivistickou uvědomělost. Málo co je tak zaujaté jako tento pořad. Tento podcast je vítězství lidu míru a tvrdý políček do tváře imperialistů a kapitalistů.
Physxcz via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/25/21
Recent Episodes
Published 01/18/22
V Česku padl průlomový rozsudek za šíření lží o úmrtích po očkování proti covidu-19 na sociálních sítích. Soud uložil trest Janě Peterkové, která před rokem zveřejnila na sítích nepravdivou informaci o tom, že po očkování zemřelo několik lidí v domově pro seniory nedaleko Prahy. Co všechno o...
Published 01/18/22
Černá komedie K zemi hleď! (Don't Look Up) má namířeno k tomu stát se vůbec nejúspěšnějším filmem streamovací platformy Netflix. Proč uvedení snímku provázejí tak rozporné reakce? Co nám prozrazují o tom, v jakém světě žijeme a proč se nedokážeme shodnout na základních faktech? Hostem Vinohradské...
Published 01/17/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »