Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Volafka
Volafka
VOLAFKA je priestor, kde nájdete rozhovory so zaujímavými ženami z ČeskoSlovenska. Mojim cieľom je prinášať do vašich uší autentické rozhovory so zaujímavými a inšpirujúcimi ženami. Chcem aby rozhovory boli bezprostredné a zachytili danú silu prítomného okamihu, ako keď dve kamarátky sedia na káve a rozprávajú sa o tom, čo zažili, čo ich trápi, čo ich naopak posúva ďalej. Volafka je o silných, proaktívnych, slobodomyseľných a empatický ženách. Či už ženách, ktoré sú jej hosťkami alebo ženách, ktoré sú na druhej strane a dané príbehy počúvajú.
Listen now
Ratings & Reviews
Skvelé počúvanie!
Nielen skvelé, ale aj zaujímavé. Vďaka Volafke spoznávam rôznych nových ľudí ale aj ľudí, ktorých poznám z médií a dozviem sa o nich zaujímavé nevšedné informácie. Ďakujem za otváranie nových obzorov!
Jana Bala via Apple Podcasts · Great Britain · 11/08/19
Recent Episodes
Barbora Yurkovic je stylistka, vizážistka, podporovateľka lokálneho dizajnu, mama. Rozhovor sme nahrávali pomocou Zoomu pred pár týždňami, keď som bola ešte 2v1. Na úvod som sa Barbory spýtala ako sa má. Taká jednoduchá otázka, ktorou zvyčajne nadväzujeme rozhovory. Len občas práve touto...
Published 09/20/21
Published 09/20/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »