Час і планування | хтознаяк під час війни | Urban Space Radio
Listen now
Description
Цим епізодом завершуємо цикл «хтознаяк: під час війни», але ми ще обов'язково почуємося у майбутньому! До речі, про нього. Якщо фраза «жити буду після війни» — це про вас, то ви потрапили за адресою. Цей епізод про теперішнє і майбутнє, а також прив’язаність до минулого та синдром відкладеного життя. Анна Шийчук та Ігор Огданський говорять про: — довготривалий ко(у)пінг — стратегії, які підтримують цінності — планування під час війни на рік, з турботою про себе Подкаст бере участь у премії СЛУШНО, голосувати за Хтознаяк у категорії Про історію і суспільство: https://megogo.net/ua/megogo_audio_awards?category=about_history_and_society Подкаст реалізується за підтримки NED.
More Episodes
Продовжуємо говорити з Анною Шийчук та Юлією Кушнір про писемні практики. Це додатковий спосіб самодопомоги під час переживання складних почуттів. У другому спецепізоді почуєте: які бувають форми ведення щоденників;чому Аня і Юля створили Mirror Books;про 5 розділів терапевтичного щоденника...
Published 09/23/22
У першому спецепізоді «хтознаяк: під час війни» Анна Шийчук та Юлія Кушнір, співавторки проєкту «Mirror Books» говорять про: важливість писемних практик і ефект віддзеркалення;як користуватися щоденниками;про перші щоденники на ключик Ані і Юлі, і чим вони відрізняються від теперішніх.
Published 09/16/22