Oro įkvėpęs „Žalgiris” ir dešimtmečio rungtynės Vilniuje
Listen now
Description
Jonas Lekšas, Karolis Tiškevičius ir Jonas Miklovas tiesioginiame eteryje aptarė trečiąsias LKL finalo rungtynės. Tinklalaidės partneriai:– Užsisakyk „Telia Play” ir mėgaukis mėgstamomis krepšinio rungtynėmis, kad ir kur bebūtum! Plačiau: https://www.telia.lt/privatiems/televizija?be-isipareigojimu– Maretti Bruschette gaminamos tradiciniu bruschetta stiliumi, puikiai iškeptos, tiksliai supjaustytos ir gausiai pagardintos. Dalyvaukite žaidime podkasto komentaruose ir laimėkite dėžę Maretti Bruschette užkandžių! Maretti Bruschette užkandžių ieškokite maisto prekių parduotuvėse.– CITY - moderni klasika ir kasdienis miesto gyvenimo ritmas. Atraskite naujas kolekcijas moterims ir vyrams CITY parduotuvėse.– Nealkoholinis alus „Gubernija”, daugiau informacijos – https://gubernija.lt/ Temos: - Ar žinot, kad vakar Lietuva žaidė su Libanu? (00:00);- Rungtynės Kaune, Sumneris ir fantastiški fanai (5:18);- Trečiadienį Vilniuje – dešimtmečio rungtynės (12:15);- Milo pagerbimas (13:15);- Manekas, Čeponis ir Lekavičius (16:10);- Fosterio ir Gorhamo įžūlumas (24:55);- Trinchieri ir Žibėno žaidimai, kosminiai „Ryto” fanai (30:21);- Stresas ir nematytas dalykas krepšinyje (34:30);- Paruoštas šampanas ir čempionų marškinėliai (45:10);- Kodėl Kaune arena vėl nebuvo pilna? (50:40).
More Episodes
Lietuvos rinktinės treneris ir Bostono „Celtics“ tarptautinis skautas Benas Matkevičius ir BasketNews žurnalistas Donatas Urbonas „BN Pokalbiuose“ kalba apie Lietuvos rinktinės nuopuolį ir Andriaus Tapino mestus kaltinimus.
Published 07/23/24
Published 07/23/24
Studijoje Lietuvos vežimėlių rinktinės narys Erikas Siaurusaitis. Atvirai ir be užuolankų apie žaidimą, kuris pakeičia neįgaliųjų gyvenimą į šviesesnę pusę.
Published 07/19/24