❤️
Jak jen zacit? Kristynko je to krasne! Poslouchat tak krasny, prijemny a klidny hlas je proste pohlazeni po dusi! ❤️ Tolik pravdy v kazdem dilu. Jsi srdcar telem i dusi. Dekuji za to co delas a ze to delas pro nas i sebe. Ma to smysl a je hezke vedet a videt,ze nejsi jako velka vetsina na socialnich sitich. Ukazujes realitu a toho si cenim, protoze zivot neni jen ruzove misto jak se muze zdat z profilu lidi napriklad na instagramu. Konecne se mi dostala do rukou i tvoje knizka a nesmirne se na ni tesim! Mam ted chvilku cas jen sama pro sebe a pote co jsem doposlouchala na Spotify posledni tvuj podcast jdu sahnout po tve knizce a uzit si to. Dalsi kousek tebe.❤️ Drzim pesti at jde vse jak nejlip muze. Jsi velka inspirace. Mam te rada. ❤️
Kate7218 via Apple Podcasts · Czech Republic · 08/18/20
More reviews of Follow Your Magic
Po každém poslechu epizody mě napadnou dvě slova - real talk. To o čem mluvíš, už vlastně dávno znám a vím, akorát je to zahrabaný hluboko ve mě a je potřeba, aby to vystoupilo zase na povrch, což se díky tvým podcastům daří a pomáhá mi to na cestě za lepším já. Moc hezky se to poslouchá a z...Read full review »
SaskieG via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/03/20
Krasny a klidny hlas, poutave myslenky. Kdy uz bude dalsi dil?:)
adiandruskova via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/27/20
Ač znám Kristy z projektu za normální holky, formou podcastu mě zaujala nejvíc. Opravdu strašně příjemný hlas, který se dobře poslouchá. Vždycky se na nový podcast těším!
Lenyska9 via Apple Podcasts · Czech Republic · 09/28/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »