Description
90% усиновлювачів хочуть усиновити дитину віком до 5 років.
На жаль, не всі у цьому рішенні зважають тільки на власні фінансові та емоційні ресурси – багатьма керують суспільні стереотипи: чим старша дитина – тим менше можна її виховати.
Ірина Заремба та Євгенія Мегріш вже тут із шостим епізодом другого сезону подкасту «Мамо, я вдома!», щоб довести, що всі діти, які перебувають в інституціях, однаково заслуговують мати сім’ю: «Не всі діти потрапляють в інституції з народження. Біологічна сім’я може обірватися в будь-який період, і дитина, якій 7, може пробути в закладі менше, ніж дитина, якій 4».
Яку роль грає вік в усиновленні дитини? Які страхи та упередження, пов’язані з віком дитини, керують потенційними усиновлювачами? Чим відрізняється усиновлення немовляти від усиновлення свідомої маленької людини? Ірина Заремба ділиться власним досвідом, а Євгенія Мергіш – щемливими коментарями інших усиновлювачів.
Також наші авторки та ведучі наприкінці епізоду відповідають на ваші питання: чи може усиновити дитину не подружня пара, а самостійна людина, військослужбовець та людина, яка мешкає за кордоном.
Розвінчуємо міфи та стаємо ріднішими на платформах: Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud, RSS 🎧
Десятий епізод подкасту «Мамо, я вдома!» про підтримку різних форм сімейного піклування. Наша гостя – Ірина Шемечко, координаторка проєктів ГО «Турбота в дії». Як громадський сектор допомагає прийомним батькам? А як працює з наставниками? Чи можуть усиновлювачі та опікуни також отримати...
Published 11/09/24
Хочете допомогти дитині без батьківського піклування, але поки не готові усиновлювати, розгляньте можливість стати патронатним вихователем. Це також гарна можливість зрозуміти, чи готові до відповідального батьківства в цілому. За словами Оксани Рубай, експертки з питань патронатного виховання,...
Published 11/02/24