Кіберпанк і Біблія? Про фантастику, дебютний роман і пошук сенсів з Еліелом Дрейком |🎙РВ Подкаст #19
Description
Як книги у жанрі наукової фантастики можуть допомогти нам осмислити реальність чи навіть розпочати пошуки Бога? Чому К.С. Льюїс і Джон Толкін вважали свої книги у жанрі фентезі такими важливими для передачі християнських цінностей? Ці та багато інших питань ми обговоримо на цьому подкасті, присвяченому дебютному роману «Синтéза» українського автора Еліела Дрейка!
Еліел Дрейк — християнин, ІТ-консультант у сферах маркетингу та підтримки клієнтів, спікер, у минулому — сценарист комерційних роликів. Народився і виріс у Чернівцях, з 2019 р. мешкає у м. Прага, Чехія.
Про що книга?
2082 рік. Третя світова війна, розпочата між Сходом і Заходом, тьмяніє в тіні нової, досі не баченої пандемії.
Синтéза, глобальна система безпеки, діє за планом — лише пришвидшує процес. Ні Авангард просвітників-науковців, ні єдиний релігійний фронт «За мир» не здатні зупинити катастрофу. Вони — теж її частина. Повстання гряде.
Українець Клайв і канадець Рей потрапляють прямо в епіцентр цієї боротьби за майбутнє, за правду, за власні душі. Крізь їхні мемуари, сповнені пригод і глибоких роздумів, ми подорожуємо від дикої канадської Арктики до майже вимерлої Америки в пошуках надії, яку неможливо вбити.
В цей раз ми зібрали аргументи проти існування Бога від трьох найпопулярніших персонажів-атеїстів: Шелдона Купера, Доктора Хауса та Шерлока Холмса. Будемо відвертими, над деякими тезами сценаристи попрацювали не дуже сумлінно. Тим не менш, ми обговорили їх разом із @maxzlydar. Ми подивились...
Published 11/10/24
Радянські фільми сповнені пропаганди, в тому числі і проти релігії. В цьому випуску ми поговоримо з @maxzlydar про те, як в радянських фільмах висвітлювалось християнство. Ми подивимось уривки з фільмів: 12 стульєв (1971) режисер Леонід Гайдай Королева бензоколонки (1962) режисери Олексій...
Published 11/10/24