Description
Į LRT GIRDI kreipęsis klausytojas klausia, ar ligoninė nepažeidžia žmogaus teisės į privatumą ir nežeidžia orumo, kai pusnuogis pacientas paguldomas koridoriuje, kur jį gali visi matyti. Su tokia situacija vilnietis susidūrė Lazdynų ligoninės priėmimo skyriuje.
Sukčiai, išnaudodami keliautojų aktyvumą atostogų metu, rado naujų būdų išvilioti pinigus, manipuliuodami vartotojų pasitikėjimu ir pažangiomis technologijomis. Sukčiavimo metodai tampa vis profesionalesni ir sunkiau atpažįstami.
Eteryje – rubrika apie dirbtinį intelektą. Šįkart jos metu bus kalbamasi apie tai, kokia yra padaryta pažanga naudojant dirbtinio intelekto sprendimus būtent karinėje srityje. Rubriką veda Vaidotas Burokas, o jo pašnekovas – lektorius Darius Grigaliūnas.
Prieš ir po laikrodžio sukimą kyla daug diskusijų apie šio pokyčio minusus ar privalumus. Neuromokslininkė Laura Bojarskaitė naujame „Miego DNR“ epizode apžvelgia mokslo žinias apie laiko sukimą bei pataria, kaip greičiau prisitaikyti.
Kankinimai elektros srove, į koją suvarytas peilis bei mušimas iki sąmonės netekimo - tai tik dalis to, ką teko išgyventi į rusų nelaisvę patekusiam už Ukrainą kovojusiam britui Šonui Pineriui.
Ved. Gabija Narušytė
Nuo lapkričio mėnesio laiškais, el. paštu ir SMS žinutėmis gyventojai asmeniškai kviečiami pasitikrinti dėl storosios žarnos vėžio.
Kodėl kaitintis pirtyse mėgstantys žmonės tikina, kad miega geriau?
Šiaurės Korėjos įsitraukimas į rusijos karą prieš Ukrainą yra didelė konflikto eskalacija,...
Published 11/17/24
Kam šalies gyventojai mažiausiai linkę išnuomoti būstą? Su kokiais iššūkiais susiduria nuo karo prieglobstį Lietuvoje radę ukrainiečiai?
Klaipėdos turgavietėje pakvipo agurkais - ant prekystalių jau pasirodė pirkėjų ilgai lauktos stintos.
Bendrovei „OpenAI“ pristačius naują paieškos funkciją,...
Published 11/16/24