Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
Joanna Skutkiewicz
Co ona gada
Cześć! Mam na imię Joanna i nagrywam na spontanie. Bez agendy, cięć, dubli i poprawek oraz bez zapędów moralizatorsko-edukatorskich (chyba). Za to z wieloma błędami, na które dla dobra eksperymentu postanowiłam sobie pozwalać. Jestem... i tu powinno nastąpić wyliczenie tego, kim jestem z zawodu i jak określa mnie moja pasja. Wiem, ale nie powiem. Bo nie muszę, a najbardziej na świecie lubię nie musieć. Czekam na Wasz feedback -> joannaskutkiewicz at gmail com
Listen now
Ratings & Reviews
4.9 stars from 14 ratings
Uwaga,uwaga...
Co ona gada,ale i jak gada. Żywe słowo,wciągające tematy i mega dobre historie. Te poważne, te mniej. Uwaga,uwaga podcasty Joanny wciągają 😂😂😂. Jednym słowem warto.
epi_meteusz via Apple Podcasts · Poland · 12/27/19
O życiu i pasjach
Dzień dobry, dzień dobry, proszę Państwa! Nie miałem przekonania do medium, jakim są podcasty, ale to właśnie Asia przekonala mnie do tego formatu. Asia sama zadaje sobie pytanie o czym jest jej podcast. Dla mnie jest to audycja o jej życiu i pasjach. A że umie Joanna opowiadać to słucha się...Read full review »
Jakubf via Apple Podcasts · Poland · 12/13/19
Właściwie to nie wiem dlaczego słucham tego podcastu, ale ciągle czekam na następny odcinek. Dobrze się słucha, ciekawe dygresje. Słucham, bo sprawia mi to przyjemność. Asia ma fajny głos, dobre poczucie humoru i dystans do siebie. Autorka w swoich narracjach jest autentyczna.
Seb_ipear via Apple Podcasts · Poland · 11/20/19
Recent Episodes
Dzisiaj gadam znowu o swoich emigranckich rozterkach, rozdrożach, wyborach i innych skrzyżowaniach.
Published 09/21/23
Published 09/21/23
W drugim odcinku serii "10 rzeczy które zaskoczyły mnie w Szwecji" opowiadam między innymi o szwedzkim odpowiedniku sjesty, sąsiadach-incognito oraz jednostkach metrycznych, które nie istnieją nigdzie indziej niż tu.
Published 07/14/23
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »