Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
David Vaníček
David Vaníček: Slyšíme se?
David Vaníček je bývalý novinář a televizní reportér, dnes na volné noze jako mediální lektor, influcencer a youtuber. Se svým partnerem vychovávají dvojčata a svůj příběh sdílejí jako Dva tátové veřejně, aby zbořili tabu o duhových rodičích a rodinách. Podcast Slyšíme se bude o všem, co se tátovi a klukovi z médií honí v hlavě.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 6 ratings
Dekuju
Dobré informace ! Díky za podcast
KariTrunova via Apple Podcasts · Russia · 01/09/20
Fajn oddech
Dobrý den, já vám oběma (dva tátové) velice fandím. Proto jsem i začala poslouchat váš podcast. Fandím totiž i podcastům. Jen bych měla jednu, věřím konstruktivní, kritiku. Mě totiž celkem rozčiluje když mi podcast několikrát přerušíte abyste mi připomněl, že poslouchám rozhovor s ***(dosaďte...Read full review »
Neenka89 via Apple Podcasts · Great Britain · 12/20/19
Skvělý podcast
David Vaníček je moc sympatický muž s příjemným hlasem a zajímavými tématy. Líbí se mi jeho životní názory a pohled na svět.
MarketaB via Apple Podcasts · United States of America · 10/22/19
Recent Episodes
Nová epizoda Slyšíme se je o tom, jaké emoce vyvolává naše duhová knížka. Proč gay komunita není komunita a proč mě nebaví obecně nálepkování jednotlivých skupin.
Published 06/23/20
Daniela je moje kameramanka. Tedy byla. Svého času asi jediná holka v Česku, co se dřela na place s obří kamerou na zádech. Strávili jsme spolu několik let jako tým a natáčeli reportáže do nejsledovanějšího zpravodajství v Česku. Zavzpomínejte s námi.
Published 05/25/20
Mají vaše děti dost času na hraní? Téma dnešního Slyšíme se. Budu rád za vaše hodnocení podcastu v aplikacích Spotify a Podcasty i za ohlasy, které můžete směřovat na instagram @davanicek
Published 05/05/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »