Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more
doubleshot
doubleshot coffee podcast
Podcast, který voní kávou. Jsme česká pražírna výběrové kávy.
Listen now
Ratings & Reviews
5.0 stars from 23 ratings
Wau!
Tady ten poslední díl s panem Standou je rozhodně nejlepší profesní podcast, co jsem kdy slyšela! ...a nikdy jsem si nemyslela, že se mi bude chtít psát recenze zrovna na podcast, ale tenhle díl by si měl pustit každý, kdo po delším čase stráveném za barem ztrácí respekt a úctu ke svým hostům...Read full review »
venďas via Apple Podcasts · Czech Republic · 02/05/21
Ondrej a Ondřej vám přiblíží pěstování, zpracování, pražení i samotnou přípravu kávy. Podcasty z výprav za kávou do střední, jižní Ameriky i Afriky, zpravodaje ze soutěži, zajímaví hosté z kávového businessu.
foxy_terezzzka via Apple Podcasts · Czech Republic · 11/24/19
Kávový podcast, u kterého se vždy dozvím něco nového, pobavím se historkami ze života a dostanu chuť na dobrou kávu. Jako bonus česko-slovenština. Doporučuje jedenáct z deseti kávomilců.
RomanMel via Apple Podcasts · Czech Republic · 08/24/18
Recent Episodes
Kateřina Myšková je baristkou a lektorkou kávových kurzů v našem školicím centru. Kateřina strávila více než měsíc na kávových farmách v Bolívii u rodiny Rodriguez. Bavili jsme se o školení týmů kaváren v La Paz a Santa Cruz. Zkoumání půdy a fermentačních procesů v Caranavi. Organizovanosti v...
Published 08/19/22
Saša patří mezi naše služebně nejmladší baristky, ale nebojí se žádné výzvy a šla do soutěžení po hlavě. Na posledním českém šampionátu v přípravě filtrované kávy vybojovala krásné 5. místo. Do finále postupovala dokonce z 1. příčky.  Co ji k soutěžení vedlo a co jí dalo do práce v kavárně? Jaké...
Published 08/03/22
Published 08/03/22
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »