Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
Володимир Анфімов
Інше інтерв'ю
Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» – це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з Володимиром Анфімовим гості розповідають про свої злети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз. Стати патроном подкасту – https://www.patreon.com/inshe
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 24 ratings
Дуже пізнавальні інтерв’ю. Ніби й добре знаєш героїв і до цього, але саме тут вони тобі обов’язково розкриються якось по-новому. Дякую!
Anatolii2013 via Apple Podcasts · Norway · 03/24/21
Дякую за якісний контент, зроблений на високому рівні! Ви - справді талановитий і професійний інтерв`юер, котрий ретельно готується до співбесід з гостями і ставить небанальні запитання. Усім раджу ваш подкаст!
xeni_ogiy via Apple Podcasts · United States of America · 12/19/20
Олексій Гончаренко? Рілі? Ви б ще Медведчука покликали. Я звісно розумію, що доля українських подкастів важка і потрібні фінансові вливання, проте це мерзотно(
hdk23837hejf via Apple Podcasts · United States of America · 11/12/20
Recent Episodes
Куратор українських і міжнародних мистецьких проєктів і колишній учасник гурту «Океан Ельзи» розповідає про рішення повернутися до рідного Львова, розмірковує про феномен найвідомішого рок-гурту країни та пояснює своє рішення його залишити, а також ділиться секретами успішного куратора.
Published 06/10/21
Відомий історик та релігієзнавець пояснює тезу про те, що ми приходимо в цей світ не випадково, розповідає про свій шлях до вивчення духовного життя народів світу, ділиться спогадами про два роки, проведених в полоні «ДНР», а також розказує, як залишатися молодим, коли тобі 67.
Published 05/26/21
Продюсер та лідер легендарного гурту «Воплі Відоплясова» пригадує момент, коли відмовився від науки та вирішив стати професійним музикантом, відверто розказує про життя у Франції та рішення повернутися в Україну, ділиться секретом успіху пісні «Весна» та розмірковує про майбутнє рок-н-ролу.
Published 05/12/21
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »