Golfriporter(ek) podcast 108. rész - Genesis Invitational, Saudi Ladies, Portugal Amatőr
Listen now
Description
A PGA Tour legutóbbi, kiemelt versenye, a Genesis Invitational rengeteg témával szolgált, Tiger Woods visszatérésétől kezdve a 10-es szakasz pályastratégiai érdekességein Macujama Hideki győzelméig, aki ezzel a PGA Tour legeredményesebb ázsiai golfozója lett. Szót ejtettünk az egyik legnagyobb pénzdíjazású női tornáról, a Saudi Ladies International versenyről, illetve a Portugál Amatőr Bajnokságról is, amin Bertényi Bence személyében volt magyar induló.
More Episodes
Befejeződött a PGA Tour 2023-24-es idénye, és stílszerűen az idény legjobbja, Scottie Scheffer vitte el a FedEx Kupa rájátszásának 25 millió dolláros fődíját is. Beszélgettünk továbbá Csányi Olivér Challenge Tour szerepléséről, néhány női golfversenyről, illetve a Magyar Mid-Amatőr Bajnokságról is.
Published 09/03/24
A St. Andrews'-i Old Course adott otthont az év utolsó majorjének, az AIG Women's Opennek, ami az olimpiai bajnok Lydia Ko győzelmével ért véget. Beszélgettünk a FedEx rájátszás második tornájáról is, az adás végén pedig a Magyar Junior Bajnokság kapcsán a hazai utánpótlás helyzete is szóba került.