Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
iPure.cz
iPure.cz redakční podcast
Podcast o Apple produktech, novinkách z redakce a zajímavostech pro Apple fandy.
Listen now
Ratings & Reviews
4.4 stars from 79 ratings
.
Filipe pokud chceš mluvit spisovně, fajn. Pokud nespisovně, taky fajn. Ale ten mix působí dost trapně. Bohužel mi tenhle podcast přijde méně a méně zajímavej. Nemastnej / neslanej. Bez přidané hodnoty. Škoda. Jeden z těch, který si poslechnu - když nemám co dělat, ale nečekám na něj.
kupující via Apple Podcasts · Czech Republic · 06/01/20
Jednu hvězdičku dolů za to jak dokážete podivně přeskakovat v rámci tématu - zrovna poslouchám „O video a audiu“ - povídáte o online výuce, pak skočíte jak točit iPhonem (ale nějaká zmíňka o apce, která umí z iPhone udělat „webcam“ - NIC - já vím umí v Pro verzi jen fullhd a ne 4k) 😉. Ale opravdu...Read full review »
Sc00terik via Apple Podcasts · Czech Republic · 04/23/20
Super počin a prosba..
Posloucham pravidelne a bavi me. Jen bych poprosil o technickou upravu - srovnani urovne hlasu. Posloucham casto vecer v tichu a pak jeden hlas krici a druhy neni slyset. Diky a fandim.
AldusP via Apple Podcasts · Czech Republic · 10/17/19
Recent Episodes
Máme za sebou červen, měsíc plný Apple novinek. V dnes už tradičním měsíčním shrnutí se dozvíte o kauze poplatky Applu za nákupy v aplikacích nebo něco o nesplněných předpovědích pro WWDC. Vašimi průvodci budou Danek Březina a Honza Pražák a zároveň pro vás rozeberou dva červnové články do...
Published 06/29/20
Je tu pátek a to znamená poslední speciální podcast k WWDC 2020. Dnes se Honza Březina a Danek Březina zaměří na technologické novinky. To znamená rozšířená realita, jak fungují nové widgety a samozřejmě velký odchod od Intelu a přechod k Apple Silicon.
Published 06/25/20
Třetí den a třetí podcast o WWDC 2020. Na řadu přichází novinky v operačním systému macOS, který letos nese název Big Sur. Dočkali jsme se a macOS přešel do verze 11. Honza Pražák a Danek Březina vám poví, jak na ně změna působí a co se jim na systému líbí.
Published 06/24/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »