Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
KodCast
Silikon vadisinde yaşayan üç mühendisin yazılım üzerine konuştuğu bu podcast’e hoşgeldiniz! Dikkat edin, bağımlılık yapabilir. Çok harika bir kodcast serisi yolda! Yeni bölümlerden ilk önce sen haberdar olmak istiyorsan kullandığın podcast uygulamasından bizi listene al.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 13 ratings
🤩
Tam Türkiye’de insalar Microsoft a aşık olmuş bana Java dan ekmek çıkmaz diye düşünürken bu podcast in önüme çıkması, gazlaması 🥳
damlaehican via Apple Podcasts · Turkey · 12/20/19
Ali Kemal
Nuyri papaçiyuminan sinan ağapeyçiğum bağa dedi ki habu uşakları tinlemen sağa iyi celur dedi. Ben de nedeyum hemen koştim celdum.
balci ekrem via Apple Podcasts · Turkey · 08/16/19
Recent Episodes
Bu bölümde yazılım endüstrisinde nasıl başarılı olunur, yeni teknolojilere nasıl hızlı adapte olabilirsin ve kısacası kariyerini nasıl geliştirebilirsin bu ve benzeri konuları işledik. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz. Bize https://twitter.com/kodcasttr dan ulaşabilirsiniz.
Published 10/01/19
Bu hafta iyi bir mentor nasıl olunur, nelere dikkat edilmeli ve mentee nasıl olunur konulari üzerinde yoğunlaştık. Harika bir bölüm oldu, umarım siz de begenirsiniz. Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.
Published 09/05/19
Bu bölümde bütün gerçeklikleriyle iş değiştirme maceralarımızı paylaştık. Yorum ve önerilerinizi @Kodcast-TR twitter adresinden bekliyoruz!
Published 08/19/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »