Is this your podcast?
Sign up to track ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more
KodCast
KodCast
Silikon vadisinde yaşayan üç mühendisin yazılım üzerine konuştuğu bu podcast’e hoşgeldiniz! Dikkat edin, bağımlılık yapabilir. Çok harika bir kodcast serisi yolda! Yeni bölümlerden ilk önce sen haberdar olmak istiyorsan kullandığın podcast uygulamasından bizi listene al.
Listen now
Ratings & Reviews
4.8 stars from 13 ratings
Yazilimcinin yol haritasi
Şu an üniversite 3. Sınıf olup henüz hicbir teknolojide ileri seviye olmasaydınız hangi teknolojiye yönelirdiniz ? Bir sonraki podcastinizi bunun üzerine yaparsanız veya içeriğinde bundan bahsederseniz ben benim gibi bir sürü mühendis adayına çok yardımcı olursunuz. Sektörü bilen birinden bilgi...Read full review »
ali1998. via Apple Podcasts · Turkey · 04/04/20
🤩
Tam Türkiye’de insalar Microsoft a aşık olmuş bana Java dan ekmek çıkmaz diye düşünürken bu podcast in önüme çıkması, gazlaması 🥳
damlaehican via Apple Podcasts · Turkey · 12/20/19
Ali Kemal
Nuyri papaçiyuminan sinan ağapeyçiğum bağa dedi ki habu uşakları tinlemen sağa iyi celur dedi. Ben de nedeyum hemen koştim celdum.
balci ekrem via Apple Podcasts · Turkey · 08/16/19
Recent Episodes
Yazılım sektörünün gitgide benimsediği remote kültürünün üzerine konuştuk. Avantajları/dezavantajları ve karşılaşılan problemleri ne şekilde çözmek mümkün konuları hakkında epey detay barındırıyor. Seveceğinizi düşünüyoruz, yorumlarınızı Twitter’dan bize iletebilirsiniz - @KodcastTR
Published 06/02/20
Test nedir? Nasıl yazılır, kim niye yazar? Yazılımda test üzerine konuştuğumuz bu bölümle alakalı geri bildirimlerinizi https://twitter.com/KodcastTR adresinden bekliyoruz.
Published 05/08/20
Bu bölümümüzde değişik çapta projeler nasıl yönetilir, sıkça çıkan problemler nelerdir ve bunlar nasıl çözülür onlardan bahsettik.
Published 04/14/20
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from iTunes, Stitcher and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »