Episodes
Перший епізод другого сезону - це відповідь на запитання "Що робити, якщо твої посиденьки з друзями з кожним днем усе більше схожі на бар?". А ще це, як завжди, розмова з цікавою людиною про переважно цікаві речі: вечірню школу, фото, які не варто було публікувати, карантинну алкогольну статистику та підкоп для розширення бару. Плюс бонус-трек як традиція перших епізодів:)
Published 11/19/21
Published 11/19/21
Як приготувати американське барбекю, ніколи не бувши в Америці? Скільки професій треба поміняти, щоб знову почати готувати, як у дитинстві? Що робити, поки м'ясо готується 18 годин, чому не варто працювати з родичами і як розвивати культуру барбекю в Україні. Зустрінемося на м'ясо чи в другому сезоні:)
Published 09/08/21
Що таке натуральне морозиво, де його шукати і скільки воно коштує? Як віджати у дружини гардероб і як відкрити ресторан? Складність роботи в «блакитному океані», історія морозива та вища мета його створення в Україні.
Published 08/26/21
Скільки видів яєшні може приготувати підліток і як продати людям піявок на вечерю? Як стати відомим, готуючи сир з варенням?  Як зловити хейт від купи людей і чи варто взагалі реформувати шкільне харчування? Ну і, звісно, лейтомитовом - про популяризацію кулінарії та зміну ставлення до неї.
Published 08/12/21
На кого треба/не треба вчитися, щоб стати обсмажчиком кави чи власником кав'ярні? Коли стався кавовий бум в Україні і скільки їх було? Як знайти інвесторів, який шлях мандрує зерно до нашої чашки і як зробити перепис хіпстерів у Києві?  Впихнули в епізод вершки з кількох кавових тем, лишивши простір для наступних багатогодинних діалогів про цей обожнюваний світом напій.
Published 08/05/21
Спілкуємося з британським шефом із 30-річним стажем роботи та мішленівськими ресторанами в резюме про те, як молодим шефам грамотно будувати свою кар’єру. Епізод англійською і це ваш перший урок: вона вам необхідна!
Published 07/28/21
Як працює пивоварня і чим вона відрізняється від заводу? Лагери чи елі? Як зварити домашнє пиво, де навчатися пивоварінню, що п'ють самі пивовари і чому люди ними стають? Обговорено за трьома банками "свіжого" пива.
Published 07/26/21
Що таке правильне харчування і як знайти баланс між задоволеннями та здоров'ям? Що не так із глютеном, лактозою та цукром і де шукати альтернативи? Чому і як Ліна Бурдук проміняла шоу-бізнес на "випікання пиріжків"? Усе про бренд безгрішної випічки NICHE й історії виживання тих, хто не може їсти звичайні тортики.
Published 07/26/21
Агрегатори доставки їжі: тотальне зло чи абсолютне добро? Чому і як доставка їжі в Україні розвивається, і чи зберігатимуться ці темпи й надалі? Навіщо Bolt Food закидає нас акціями, і коли ми нарешті зможемо будувати безкоркові маршрути до улюбленого ресторану, користуючись таксі, самокатами та самовивозом в одному додатку? Про доставку їжі, її минуле та майбутнє, розповідає гість третього епізоду подкасту – регіональний менеджер Bolt Food в Україні Ігор Шрамко.
Published 07/26/21
Чому в Україні нема фудкритики? Як її розвивати і чи треба це робити? А ще про спроби ресторанних хабарів, журналістські правила й цінності, регіональні медіа та пасивну токсичність у другому епізоді подкасту. Бо коли в одній студії з'являються три журналісти та один Женя, виходить реально довгий та насичений всіляким різним діалог.
Published 07/26/21
Чи потрібна душа вуличній їжі і де вона живе? В яких країнах світу шукати трушний street food? Яка доля чекає на найпопулярніший фестиваль вуличної їжі в Україні і як туди потрапити? Про все це і те, що нас бісить, у цьому епізоді подкасту з Романом Тугашевим.
Published 07/23/21