Episodes
Nula, tři, sto i tři tisíce. Víc rozmanité Stories jsme od vás ani dostat nemohli. No, uznejte sami...
Published 03/23/23
Published 03/23/23
PRODLOUŽENOU EPIZODU V DÉLCE 01:04:00 NAJDEŠ TADY: herohero.co/laska Kolik je moc a kolik málo? A jak si to vzájemně říct? O tom je nová epizodka podcastu LOVE IS ON THE AIR.
Published 03/21/23
Ghosting s plachtou, rozchod kvůli rannímu telefonátu a život na 8m2. Pořádná porce krizí v nové Stories epizodě. Užívej, ty lišiak!
Published 03/16/23
PRODLOUŽENOU EPIZODU V DÉLCE 01:21:27 NAJDEŠ TADY: https://herohero.co/laska Je krize to, co ukončí vztah? Nebo ho naopak zásadním způsobem posílí? Právě o tom je nová epizodka, kde se dozvíš všechny tipy, ale samozřejmě i neocenitelné rady!
Published 03/14/23
Příběhy s otevřeným, ale i šťastným koncem. To jsou nové problémové stories podcastu LOVE IS ON THE AIR. Užívej náš milovaný posluchači a posluchačko.
Published 03/09/23
PRODLOUŽENOU EPIZODU V DÉLCE 01:34:51 NAJDEŠ TADY: https://herohero.co/laska Problémy, kterým se nevyhne asi žádný vztah. Problémy, na kterých ale musíš zapracovat, jinak udělá vztah pápá. Problémy, to je téma nejnovější epizody vztahového podcastu LOVE IS ON THE AIR. Užívej!
Published 03/07/23
Zajímavosti, studie i statistiky, díky kterým budeš sex expertem. To vše v nové epizodce tvého oblíbeného podcastu, který najdeš v prodloužené verzi přímo tady: https://herohero.co/laska
Published 03/01/23
https://herohero.co/laska Bude to teď trošku jinak. Co vy na to?
Published 02/28/23
Jeden příběh nám vyrazil dech, druhý je zase jak z učebnice otevřených vztahů. A jako bonus se dozvíš, kde na Valentýna nejíst. To a mnohem víc v nových Stories. Užívej, ty lišiak!
Published 02/20/23
Otevřené vztahy, jejich tipy i naše doporučení, jak je zvládnout bez újmy. O tom je nová epizodka tvého oblíbeného vztahového podcast LOVE IS ON THE AIR. Užívej a posílej stories.
Published 02/15/23
Zapomeň na Me Time, je tady Me Year! I takhle velké solo randíčka si umíte připravit a nejen o tom jsou vaše-naše nové Stories. Užívej poslech, ať už jsi sám nebo ne.
Published 02/10/23
Valentýn za týden a ty jsi single? Nebo máš vztah, ale nedáte bez sebe ani ránu? Tahle epizoda je důležitá a hodí se úplně všem! Poslouchej, proč je čas sám pro sebe naprosto zásadní.
Published 02/07/23
S obřízkou ještě nekončíme a i tentokrát se nám (díky bohu) povedlo urobiť si trošku Spaßu. Užij si bonusovou epizodu k bonusové epizodě a pokud jsi little bit nervous z Valentýna, zaběhni na Lolipop.cz se slevovým kódíkem REFRESHER.
Published 02/06/23
Tyhle stories byly nakonec docela i legrace. Užij si je a bouřlivým potleskem přivítej comeback našeho milovaného e-shopu Lolipop.cz se speciálním slevovým kódem REFRESHER.
Published 02/02/23
Obřízka je téma, které absolutně rozděluje ženský a mužský svět. Jak probíhá, kolik stojí a co jsou její (ne)výhody? O tom je nová edukativní (a v tomto tématu překvapivě i zábavná) epizodka zvukomalebného podcastu se zkratkou LIOTA. 
Published 01/18/23
Příběh manipulátora, manipulace v přátelství i příběhy, které už nejsou jen kontrola, ale trestný čin. I druhá část je výživná. Díky, že nás posloucháš.
Published 01/16/23
Omlouváme se. Víme, že náš podcast je v kategorii comedy, ale v tomto dílu je nám do breku, mrazí nás v zádech a nechápeme, že to co čteme, někdo skutečně prožil. Poslouchej novou Stories epizodu.
Published 01/13/23
Jak poznat manipulátora? A kde končí starost o druhého a začíná kontrola omezující svobodu? Nejen tohle řešíme v nové epizodě, která se tě (doufáme) aktuálně netýká.
Published 01/10/23
Kopřivy (neptej se kde), vzrušení ze smaženého jídla a nahej chlap v lyžácích. Tohle snad nemůže být pravda, ale je. Jsou to vaše stories, které nám vyrazily dech. Děkujeme za ně a ty jsi užij nejnovější poslech.
Published 01/05/23
Hned několik doporučení na to, co při dlouhých zimních večerech sledovat a taky hned několik neuvěřitelných stories. Nová slibovaná recap epizoda je tady, tak si ji užij, stejně jako celý rok 2023!
Published 01/03/23
Docent Zach v Česku, Doktorka Nikita v Portugalsku. Avšak ani to nebrání tomu, abychom přinesli poslední epizodu roku 2022, která stejně jako BeReal nebo Spotify přináší takzvaný Recap (nebo chcete-li Wrapped). V ročním souhrnu se podíváme na vaše-naše vztahy a jejich vývoj. Užívej novou epizodu!
Published 12/31/22
Docent Zach šel s kůží na trh, což se o Doktorce Nikitě říct nedá. No nevadí, i tak se dozvíš o všech nejzajímavějších sexuálních touhách, které na světě máme a známe. Užij si novou epizodu tvého fav podcastu LIOTA.
Published 12/30/22
Víc červené vlajky jste jako naši posluchači vytáhnout ani nemohli! Někdo sám sobě ubližuje na zdraví, jen aby protějšek přesvědčil k svatbě. Někdo zase naschvál propíchne kondom, jen aby ho během sexu mohl sundat. Tohle jsou šílené Red Flags stories, děkujeme že posloucháš!
Published 12/28/22
Červené, růžové i zelené vlajky jsou předmětem nové epizodky, kde si povíme o těch nejhorších, ale i o tom, jak s nimi pracovat a protějšek hned neodepsat. Užij si novou epizodku tvého fav podcastu!
Published 12/22/22