Episodes
Je konec roku a to si žádá něco spešl. Proto jsme do podcastu pozvaly ty, o kterých stále jen mluvíme. Co si myslí o našich vztazích naše holky? Záludné otázky jsou to, na co se v nové a zároveň poslední epizodě tohoto roku můžeš těšit. Užívej a přejeme super vstup do nového roku!
Published 12/28/21
Published 12/28/21
Tohle není díl o tradicích, ani zvycích. Tohle je Vítkova revue, ale jsou Vánoce, tak co... Krásné svátky všem a prosba o pochopení, že ani nyní se nedozvíte světové tradice, jak jsme slibovali, ba naopak, dozvíte se jen Vítkovi příhody, které vám v životě jsou plus mínus k ničemu. I tak děkujeme, že jste stále s námi.
Published 12/23/21
Tradice, zvyky i rituály ti řekneme v nové a velmi odlehčené Vánoční epizodce. Odstartuj vánoční úklid nebo si naopak udělej vánoční pohodu a poslouchej. Krásné svátky vám všem přeje Doktorka Nikita a Docent Zach!
Published 12/21/21
Důvody, proč nenosit podprsenky jsme čekali, ale ty důvody pro kalhotky? Posuď sám a užij si novou epizodku LOVE IS ON THE AIR.
Published 12/16/21
Boxerky, brazilky, ale i kožešiny. Řekneme ti historii, aktuální trendy i naše preference. Užij si novou epizodku!
Published 12/14/21
Vzor dlouhotrvajícího a fungujícího vztahu. To jsou Krajčovi. V nejnovějším rozhovoru podcastu LOVE IS ON THE AIR s nimi řešíme jejich začátky, názor na polyamorní vztahy, ale i vztahy s EX nebo letošního Slavíka.
Published 12/13/21
Jak jsme slíbili, tak činíme. Další HAK poučné stories s komentáři, které balancují na hraně vtipnosti a trapnosti jsou tady. Opět s Docentem Zachem a Doktorkou Nikitou a opět pod libozvučným názvem LOVE IS ON THE AIR.
Published 12/10/21
Velmi výživné téma, které si zaslouží ještě další prostor. Užívej nové stories o HAK a pečlivě si promysli její užívání.
Published 12/09/21
Pilulky, tělíska, pesary,... Jaké jsou výhody a jaká rizika? A jak vůbec vznikli? O tomto klíčovém tématu je nová epizoda zábavno-poučného podcastu LOVE IS ON THE AIR. Užij si ho!
Published 12/07/21
Pilulky, tělíska, pesary,... Jaké jsou výhody a jaká rizika? A jak vůbec vznikli? O tomto klíčovém tématu je nová epizoda zábavno-poučného podcastu LOVE IS ON THE AIR. Užij si ho!
Published 12/07/21
Tak tenhle díl jsme si hodně užili a doufáme, že ty si ho užiješ taky. Apetit je evidentně velké téma. Tak snad máš chuť kromě sexu i na extra dlouhou stories epizodu a my ti přejeme spoustu zábavy.
Published 12/02/21
Apetit, libido, tužba. Prostě chuť na sex. Proč jí někdy máme, někdy ne a jak se sladit se svým protějškem? I o tom je nová epizoda lásky v uších s názvem LOVE IS ON THE AIR. Usaď se, nedělej si popcorn a pěkně počúvaj.
Published 11/30/21
Příběhy nejen o polyamorii. Užívej novou epizodku, ty lišiak.
Published 11/29/21
Polyamorní vztahy jsou v poslední době na očích. Čím to je? A co se od nich ty klasické vztahy mohou učit? To ti řekneme v nové zábavno-poučné epizodě láskyplného podcastu LOVE IS ON THE AIR.
Published 11/23/21
Další láskyplný rozhovor je tady, tentokrát s Doc. MUDr. Ondřejem Měšťákem, který je přední český plasticky chirurg. Co je nejčastější zákrok v Česku? A co by nám upravil? I o tom je tento záznam videorozhovoru, který najdeš na YouTube kanále REFRESHERCZ.
Published 11/21/21
Těžko říct, jestli jsme někdy měli silnější a dojemnější příběhy. A že jich přišlo. Posuďte sami a poslouchejte. Děkujeme za to.
Published 11/18/21
Vzhled řešíme všichni, ať chceme nebo ne. A není to nutně špatně. Proč? I o tom je nová epizodka, kde se věnujeme taky pandemii dnešní doby na cosiálních sítích, kterou je bodyshaming. Užij si nový LOVE IS ON THE AIR.
Published 11/16/21
Příběhy o rakovině, sebevražedných myšlenkách i zážitcích z urologie. To jsou dnešní stories, do kterých jsme se snažili narvat comedy, co nejvíc to šlo. Posuď, zda se nám to povedlo a dávej na sebe pozor.
Published 11/11/21
Pokud jsi chlapec, kluk či muž, tak Movember aka Kistopad je měsíc, který ti může zachránit život. Nejenom nošením kníru se upozorňuje na riziko rakoviny varlat, prostaty i až moc časté sebevraždy mužů. Důležité téma ti do detailu vysvětlíme. Stačí si toto přestat číst a konečně si novou epizodu pustit. Díky, že se vzděláváš. 
Published 11/09/21
Další stories a další příběhy vás, našich milovaných posluchačů. Užívej nový LOVE IS ON THE AIR.
Published 10/28/21
Chlap musí být vyšší než žena. Máš milionáře? Tak to jsi zlatokopka! I tohle jsou nejčastější předsudky. Jak s nimi pracovat a proč je máme? O tom je nejnovější epizodka LOVE IS ON THE AIR s jednou fajnovou studií navíc.
Published 10/26/21
Plná podlaha krve v obchodě a menstruace po 7 dnech znovu. Tyto stories jsou výživné, tak si je (snad bez bolesti) užiješ společně s námi. Máme tě rádi.
Published 10/21/21
Velké téma si zaslouží hodně času. Proto pro tebe Doktorka Nikita a Docent Zach připravili víc než dvojnásobný díl, kde se dozvíš vše, co o menstruaci musíš vědět!
Published 10/19/21
Jeden z nejláskyplnějších příběhů, co jsme v podcastu četli. I to uslyšíš v nových stories. Příjemný poslech, ty lišiak.
Published 10/14/21