Zmieniasz życie.
Jesteś jedną z niewielu osób, które bez zmajomości osobistej miały tak ogromny wpływ na moje życie. Towarzyszysz mi niemal codziennie od lat i to dzięki Tobie zawodowo jestem w tym miejscu w którym jestem i chodź przede mną jeszcze długa droga to pierwsze kroki w budowaniu mojej MAŁEJ niedługo WIELKIEJ FIRMY z misją stawiałęm ucząc się z tego podkastu. Polecam każdemu kto kiedykolwiek myślał o własnej firmie. Podkast zawiera bardoz dużo merytorycznej wiedzy i inspiracji, a świetna jakość dodatkowo umila chwile spędzone z Markiem i jego gośćmi. Serdecznei gratuluję i jeszcze raz polecam bo WARTO! P.S. Marku kedyś zrobię to osobiście tymczasem tutaj chciałem powiedzieć Ci DZIĘKUJĘ i nie przestawaj nagrywać bo pomogłeś mi i pewnie wielu innym.
Miłkowski Ariel via Apple Podcasts · Poland · 06/18/19
More reviews of Mała Wielka Firma
Wiedza, inspiracja, rozrywka dla każdego przedsiębiorcy zarządzającego małą a nawet średnią firmą. Ciekawi goście, dobre tematy, recenzje książek i audiobooków biznesowych. Na plus także unikanie tematów politycznych oraz polityków jako gości.
R-2oor via Apple Podcasts · Poland · 10/24/16
Podcasty MWF polecam każdemu kto szuka inspiracji, wiedzy, a przede wszystkim narzędzi z zakresu szeroko rozumianego biznesu. Jestem marketingowcem (z wykształcenia i zawodu) od prawie 10 lat i mogę potwierdzić: Ci Panowie robią to naprawdę dobrze!👍👍
Katahau via Apple Podcasts · Poland · 03/09/17
Pracuję w dziale marketingu i nosze się z zamiarem otwarcia własnej firmy. Podcasty Marka i Pawła są dla mnie znakomitą dawką wiedzy, którą pochłaniam biegając wieczorową porą. DObra robota Panowie!
aklukuk via Apple Podcasts · Poland · 04/22/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »