Reviews
Jestem wiernym słuchaczem i zawsze z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Niezmiennie znajduje u Marka ciekawe i do praktycznego wykorzystania treści.
Robert Sowiński via Apple Podcasts · Poland · 05/20/24
MWF
Świetne podcasty, bardzo merytoryczne i nie za krótkie!! Dodatkowo osoba prowadząca, Marek, bardzo kompetentny i rzeczowy, i otwarty na Klienta - zawsze odpisze, pomoże :)
Ketrab13 via Apple Podcasts · Poland · 04/06/24
Świetny, rzeczowy i konkretny podcast. W każdym odcinku znajdziesz pigułkę wiedzy opartej na latach doświadczenia i profesjonalizmie prowadzącego
buciek880 via Apple Podcasts · Poland · 04/02/24
moc inspiracji i wartościowej wiedzy! dziękuję!!! :)))
basia888 via Apple Podcasts · Poland · 08/10/23
Nie słucham regularnie, ale w gorszych momentach w mojej firmie odnajduje tu motywacje do działania i pomysły na rozwiązanie trudności ☺️
Ewelina566 via Apple Podcasts · Poland · 08/04/23
Ale skarbnica wiedzy i motywacji! I ten spokój podczas rozmów. Słucham nawet tych odcinków, które teoretycznie mnie nie powinny dotyczyć a jednak zawsze coś dla siebie z nich wyciągam. Uzależniacie 😁 odc o OKR-ach to cudo. Dzięki
Marta Pog.. via Apple Podcasts · Poland · 09/19/22
Bardzo skondensowany podcast. Esencja tematów przedstawiona profesjonalnie. Nawet godzinny podkast robi wrażenie krótkiego. Dziękuję.
ArtMart21.com via Apple Podcasts · Canada · 02/08/22
Słucham podcastu MWF odkąd zacząłem chodzić na siłownię. Do dziś przesłuchałem 120 odcinków idąc od końca i wnioski mam dwa. Szkoda, że nie trafiłem na to 10 lat temu. To powinna być obowiązkowa 'lektura' wszystkich studentów tzw. biznesu i marketingu. Tyle biznesowego mięsa nie...Read full review »
Łukasz Bobi Jamros via Apple Podcasts · Poland · 01/25/22
Nie potrafię wyobrazić sobie lepiej zorganizowanego i dopracowanego podcastu. Definicja dobrze wykonanej roboty. Prowadzący trzyma w ryzach tor prowadzonej rozmowy zadając tylko praktyczne pytania. Żadnego lania wody. Do tego notatki, linki i materiały dodatkowe. Jestem wielką fanką pomimo braku...Read full review »
ag.przyb via Apple Podcasts · Poland · 01/25/22
Merytoryczny, inspirujący, rozwijający i zajmujący podcast po polsku. Słucham z przyjemnością i podziwiam konsekwencję i wytrwałość. Dziękuję za wszystkie odcinki, również te jeszcze nienagrane 😎
mimasDFM via Apple Podcasts · Poland · 10/11/21
Słucham Marka od lat. Świetni rozmówcy i fantastyczny gospodarz. Gorąco polecam. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Ekspert via Apple Podcasts · Poland · 01/25/21
.
Chciałam napisać najkrótszą recenzję (podc 127) Ale muszę dopisać - bardzo bardzo lubię :) rzeczowo, ciekawie, przystępnie. Pozytywna energia dla każdego przedsiębiorcy :) Dziękuje i polecam każdemu
C4linka via Apple Podcasts · Poland · 12/15/20
Najlepszy podkast dla małych biznesów dotkniętych kryzysem! W marcu straciłem główne źródło dochodu (serwis korporacyjny i eventowy)oraz wszystkie oszczędności (przez błędy życiowe). Pracując w branży bliskiego kontaktu z klientami bardzo ciężko mi sprzedawać usługi w czasach pandemii. Będąc w...Read full review »
MaltaMassageToGo via Apple Podcasts · Poland · 12/04/20
Marku, słuchać zacząłem chyba w 2010 roku, nie pamietam nawet jak się wtedy to robiło, pewnie przez RSS. To był mój pierwszy podcast. Żaden autor nie dostarcza wartościowych treści tak długo i pewnie żaden już Tego wyniki nie pobije pod tym względem. Dziękuję za wiedzę która razem z PT mi...Read full review »
ZaczarowanyPierniczek via Apple Podcasts · Poland · 11/29/20
Słucham Marka od dawna i wiele sie nauczyłem! Wiele rzeczy wykożystuje w mojej pracy etatowej, polecam I pozdrawiam z Belfastu
grzecho.u via Apple Podcasts · Great Britain · 11/22/20
Tak jak byłem bardzo sceptycznie nastawiony do podcastów, tak Marek robiąc MWF przekonał mnie, że warto spróbować. Każdy odcinek zawiera mięsistą treść, a przy tym empatia prowadzącego i umiejętność zadawania właściwych pytań sprawiają, że słucha się go wyśmienicie. Mam wrażenie, że nawet w...Read full review »
jan szofer via Apple Podcasts · Poland · 09/29/20
To jest super podcast. Wiele się z niego nauczyłam. Słucham codziennie ❤️
olga izbabela d via Apple Podcasts · Poland · 08/18/20
Dzieki Marek za robienie tak dobrej roboty! Konkretna wiedza jasno podana. Uwielbiam słuchać Małej Wielkiej Firmy, z każdego odcinka wyciągam coś dla siebie.
Paulina Gasior via Apple Podcasts · Belgium · 08/12/20
Ostatnie odcinki sa jeszcze lepsze, Marek zaprasza inspirujace osoby, za kazdym razem jestem zmotywowana i pelna pomyslow, pomocne tresci i tematy
Magdawor via Apple Podcasts · Spain · 07/31/20
Podcast w istocie dla przyjemności słuchania. Daje wiele odwagi do działania, pomaga wyjść ze strefy komfortu i myśleć szerzej. Szczególnie lubię wypowiedzi o trudnych początkach i pierwszych porażkach przedsiębiorców. To daje motywację do wytrwałości!
Magdalena z Wroclawia via Apple Podcasts · Poland · 07/14/20
W przystępnej formie dla Ireny z Koszalina (posłuchaj jakikolwiek odcinek do końca, a dowiesz się, co się z nią stało).Przesłuchałem z 50 odcinków jeżdżąc jako kurier rowerowy w Sydney i przygotowałem się do prowadzenia działalności gospodarczej. Szkoda, że nie wiedziałem tego zanim założyłem...Read full review »
mateusz dragon wielki via Apple Podcasts · Australia · 06/24/20
Ten podcast to złoto, właśnie jestem w trakcie rozkręcania biznesu/marki osobistej i nigdzie nie uzyskałam tylu trafnych i praktycznych porad oraz informacji. Przy okazji świetnie się słucha, jakość 10/10 💪🏼 Pozdrawiam Serdecznie i dziękuje! Alicja Lewandowska
Alicja Lewandowska Fit via Apple Podcasts · Great Britain · 06/11/20
Oczarowany odcinkiem 319 o sztuce, fotografii, w ujęciu biznesu online, postanowiłem w końcu zostawić recenzję. Po dwóch latach słuchania, wyciągania wniosków i obserwowania Marka jako coraz wybitniejszego prowadzącego, ciagle czuje dreszcz podniecenia przed poniedziałkową audycją. Dziękuje.
Wiktor Hałabiś via Apple Podcasts · Poland · 05/26/20
Wiedza, inspiracja, motywacja dla każdego chcącego więcej. Do tego dawka humoru i systematyczność w podawaniu wiedzy na tacy. Panie Marku, słucham od lat i dziękuję!
Ultra381 via Apple Podcasts · Poland · 04/27/20
Świetna porcja wiedzy dla każdego. Mimo, że podcast jest o biznesie to zapraszani są ciekawi goście z fajnymi pomysłami na siebie i swoje życie. Podoba mi się również postawa Marka, który wie że w teorii wszystko wyglada dobrze, ale nie wszystko co mówią jego goście bierze za pewnik, a wymaga...Read full review »
Koddlo via Apple Podcasts · Poland · 03/09/20
Moim zdaniem lepszą i odpowiedniejszą nazwą dla tych podcastów jest ,,przepis na biznes” można tutaj znaleźć cenne rady dla każdego rodzaju branż i omawiane są wszelkie problemy z każdej perspektywy
Krzysztof Matysek via Apple Podcasts · Poland · 02/08/20
Słucham Małej Wielkiej Firmy od lat i nieustannie znajduję tutaj coś dla siebie - wiedzę, inspirację, motywację, ciekawe historie i nowe ścieżki. Podziwiam za profesjonalizm, konsekwencję, regularne dostarczanie kosmicznie wysokiej wartości i przedstawianie nam ludzi, od których warto się uczyć....Read full review »
Klaudyna Maciąg via Apple Podcasts · Poland · 01/13/20
Nie do wiary, że tak wartościowa wiedza jest dostępna za darmo. Słucham i chłonę, ucząc się mnóstwa przydatnych rzeczy, zresztą nie tylko w kontekście zawodowym. Super. Dziękuję bardzo!
ioannahh via Apple Podcasts · Poland · 12/27/19
Mimo, ze nie prowadzę własnej firmy, a pracuje na etacie w dużej firmie, znajduję tutaj mnóstwo dobrych rad, przykładów i historii.
Karol Kondrot via Apple Podcasts · Poland · 12/25/19
Podcast jego jakość tylko rośnie Najlepszy !!! Domess79
Domess79 via Apple Podcasts · Poland · 12/06/19
Błyskotliwy, wypakowany po brzegi konkretami podcast. Świetni goście, zawsze przygotowany prowadzący. Zdecydowanie polecam!
Isabel-J via Apple Podcasts · Sweden · 12/01/19
Podcasty na najwyższym poziomie. Mała Wielka Firma to poziom na miarę amerykańskiego contentu. Według mnie najlepsze i najbardziej wartościowe podcasty w Polsce. Najwyższa nota przy każdym z odcinków.
Aleksandra Necel-Kozioł via Apple Podcasts · Poland · 12/01/19
Na podcast trafiłem nie dawno, w momencie, w którym stwierdziłem, że muszę podnieść swoje kompetencję zarówno w roli menadżera, jak i w prywatnym życiu. Lecę przez kolejne odcinki i niemal zawsze znajduję coś dla siebie w obu sferach mojego życia. Jeszcze sporo przede mną, co mnie niezwykle...Read full review »
Styl97543 via Apple Podcasts · Poland · 10/27/19
Ciekawie prowadzony podcast, który się przyjemnie słucha, a wiedza wchodzi do głowy sama. Inspirujący goście, poruszanie różnych aspektów przedsiębiorczości oraz atmosfera klipów sprawia, że jest to pozycja obowiązkowa dla osób które prowadzą firmę, lub zamierzają to robić. Pozdrawiam!
Menmris via Apple Podcasts · Poland · 10/23/19
Bardzo dużo przydatnych wskazówek, inspiracji, cudowni goście, którzy dzielą się tym co najlepsze i oczywiście Marek - wzór do naśladowania. Dzięki za cotygodniową dawkę motywacji! Powodzenia na zaś :)
Martosfera via Apple Podcasts · Poland · 09/29/19
Marku, słucham Twojego podcastu od dawna (choć nie od początku) i mam z tego ogromną przyjemność. Zapraszasz ciekawych gości. Prawie za każdym razem usłyszę coś z czego mogę skorzystać w swoich biznesowych działaniach - dla siebie samej albo firm, które obsługuję. Niektóre odcinki zapadają mi...Read full review »
Joanna Nogal via Apple Podcasts · Poland · 09/20/19
Mega dużo przydatnej wiedzy, goście zaproszeni do rozmowy strzał w 10, polecam karzemy 🇨🇭 jeszcze nie przesłuchałem wszystkiego
Auto Leder Toczek via Apple Podcasts · Germany · 09/17/19
Bardzo dziękuję za tyle wiedzy, ogrom pracy, mega doceniam. Dziękuję❤️
lukskywok via Apple Podcasts · United States of America · 09/07/19
Bardzo pomocny podcast w życiu zawodowym, w którym każdy znajdzie cos dla siebie, gorąco zachęcam do słuchania
saawik via Apple Podcasts · Poland · 07/06/19
Jesteś jedną z niewielu osób, które bez zmajomości osobistej miały tak ogromny wpływ na moje życie. Towarzyszysz mi niemal codziennie od lat i to dzięki Tobie zawodowo jestem w tym miejscu w którym jestem i chodź przede mną jeszcze długa droga to pierwsze kroki w budowaniu mojej MAŁEJ niedługo...Read full review »
Miłkowski Ariel via Apple Podcasts · Poland · 06/18/19
Muszę nieśmiało przyznać, że MWF pozwoliła mi znów poczuć się jak dawniej, kiedy, jako dziecko, cały tydzień czekało się nie na niedzielną dobranockę. Teraz, z punktu widzenia przedsiębiorcy, z niecierpliwością oczekuję poniedziałku i emisji nowego odcinka. Marku, Twoje pytania są są niczym...Read full review »
Siwygo via Apple Podcasts · Poland · 06/16/19
MWF słucham od bardzo dawna (tak, pamiętam jeszcze odcinki z P. Tkaczykiem) ale postanowiłem napisać opinię dopiero dziś, bo po odcinku 271 jestem w szoku, że po 10 latach regularnego podcastowania można trzymać non stop tak wysoki poziom. ;)
Mateusz Wyciślik via Apple Podcasts · Poland · 06/11/19
Merytoryczna rozmowa w każdym z 4 odcinków, a odsłuchuję od najnowszego do najstarszego, więc dużo jeszcze przede mną. Bardzo mi pomaga w zrozumieniu wielu rzeczy i przede wszystkim przełamaniu strachu przed stworzeniem siebie. Dzięki.
JJ79ty via Apple Podcasts · Denmark · 05/28/19
Właśnie jestem w momencie, w którym podjęłam decyzję o powrocie do prowadzenia jednoosobowej działalności. Niestety musiałam zwolnić wszystkich pracowników. Lęk przed tym „co dalej” trwał bardzo krótko dzięki temu podcast’owi. Słucham zachłannie podczas codziennych spacerów z psem i wracam do...Read full review »
Kasha4488 via Apple Podcasts · Poland · 05/17/19
Fantastyczny podcast, polecam wszystkim komu tylko mogę. Z założenia adresowany do obecnych i przyszłych przedsiębiorców, ale zaskakująco wiele porad ma zastosowanie także w dużych firmach jak i w życiu prywatnym. Kawał wiedzy na wyciągnięcie ręki podane w bardzo przystępnej formie. Zresztą...Read full review »
Cuboslav via Apple Podcasts · Poland · 05/16/19
MWF jest obowiązkowym podcastem dla wszystkich, którzy prowadzą własny biznes albo zamierzają go prowadzić !! Masa inspiracji, ciekawi goście i świetny prowadzący !! :) Czego chcieć więcej ? Jeśli uznać, że pytanie nie jest retoryczne to odpowiedź może być tylko jedna: kolejnych odcinków i...Read full review »
Piotr Kantorowski via Apple Podcasts · Poland · 05/09/19
Najbardziej wartościowy podcast dla przedsiębiorców, jaki znam. Słucham od pierwszych odcinków, i stale czekam na nowe! Marku! Dobra robota👏👏
Joanna Suchocka via Apple Podcasts · Poland · 05/08/19
Dziękuję za Twój podcast Marku!
Radosław Smolik via Apple Podcasts · Poland · 05/03/19
Świetny podcast, świetny prowadzący! Nie znam żadnego innego, którego by mi się tak dobrze słuchało! A do tego taki ogrom wiedzy! Dziękuje! 🥰
inezja via Apple Podcasts · Poland · 04/29/19
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »