Pozycja obowiązkowa
Słucham podcastu MWF odkąd zacząłem chodzić na siłownię. Do dziś przesłuchałem 120 odcinków idąc od końca i wnioski mam dwa. Szkoda, że nie trafiłem na to 10 lat temu. To powinna być obowiązkowa 'lektura' wszystkich studentów tzw. biznesu i marketingu. Tyle biznesowego mięsa nie znalazłem dotychczas nigdzie. Milion inspiracji, wsparcia, pomysłów, rad i ostrzeżeń od ludzi którzy są w biznesie na froncie, a nie tylko w teorii. Nie żałuję przesłuchania żadnego odcinka. Nawet te które z pozoru mnie nie interesują dają wartość. Polecam Łukasz Bobi JamrosRead full review »
Łukasz Bobi Jamros via Apple Podcasts · Poland · 01/25/22
More reviews of Mała Wielka Firma
Uwielbiam! Podcast stał się stałym towarzyszem moich dojazdów do pracy... a że czasem jadę do niej przez 500km to bardzo się cieszę, że mogę wtedy nadrabiać zaległości. Wiele porad wprowadziłem do mojej, opartej mocno o personal branding, działalności. Sam też ruszyłem dzięki wam z własnym...Read full review »
Djdowynajecia.pl via Apple Podcasts · Poland · 03/21/17
Od prawie roku słucham Waszego podcastu. Wszystkie jego odcinki prześwidrowałem od deski do deski. Bardzo zmotywował mnie do poważniejszego myślenia nad własną działalnością. Nie zawaham się stwierdzić, że takich osób słuchających podcastu są już tysiące. Chłopaki na medal!
Paweł Sokólski via Apple Podcasts · Poland · 03/05/17
Dzięki za dobre i bardzo inspirujące podcasty. Postanowiłem napisać tę recenzję po wysłuchaniu Waszego ostatniego podcastu (dwóch ostatnich) ;). I szczerze mówiąc to już moje trzecie podejście i druga recenzja (pierwsza nie przeszła - błąd). Trzymajcie dalej ten kurs, a lista Waszych słuchaczy...Read full review »
Mariusz_I via Apple Podcasts · Great Britain · 10/23/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »