Obowiązkowe dla aktywnych przedsiębiorców
Merytoryczny, inspirujący, rozwijający i zajmujący podcast po polsku. Słucham z przyjemnością i podziwiam konsekwencję i wytrwałość. Dziękuję za wszystkie odcinki, również te jeszcze nienagrane 😎
mimasDFM via Apple Podcasts · Poland · 10/11/21
More reviews of Mała Wielka Firma
piątek, 8:30 - mała, dzielna agencja reklamy gdzieś na południu Krakowa. Słucham Was od dłuższego czasu - myślę, że regularnie od roku. Nie wiem czy jest lepszy, bardziej przyswajalny i otwierający głowę biznesowy podcast dla ludzi, którzy chcą coś więcej dla siebie i dać od siebie. Pisze...Read full review »
Mariusz Słoński via · 09/30/16
Marek i Paweł potrafią na każdy temat rozmawiać w sposób interesujący i dowcipny. Rewelacyjnie się tego słucha - połączenie praktycznych informacji w zabawnej i ciekawej formie. Słucham ich od początku, to dzięki nim rozpoczęła się moja przygoda z podcastami. Dziękuję Wam Panowie:) ps. Proszę o...Read full review »
Misiorrr via Apple Podcasts · Poland · 11/10/16
Na Wasze kolejny odcinki czeka się, jak na kolejną część ulubionego serialu :) Super materiały zamieszczacie. Jestem współwłaścicielem firmy i jako jedno z pierwszych zadań, zalecam im, zapoznanie się z Waszymi podcastami :). Utrzymajcie ten poziom dalej, proszę. P.S. Zapraszacie wspaniałych...Read full review »
Łukasz Bittner via Apple Podcasts · Poland · 02/13/17
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »