Nieustannie ZNAKOMITY !
Nadrabiam zaległości ponieważ nie słucham od początku istnienia Podcastu. Dziś odsłuchałem odcinek 6. To duża sztuka w 37 minutach „upakować” taką ilość przydatnych informacji. GRATULUJE ! Inni podcasterzy powinni brać przykład jak merytorycznie wypełnić czas. Niektórzy idą na długość (zdarzają się 1,5h podcasty które „szurają” brzuchem po dnie merytorycznym) Pan Mariusz zdecydowania stawia na JAKOŚĆ ! Powodzenia i życzę miejsca „na pudle” w iTunes
Peter_villain via Apple Podcasts · Poland · 01/10/16
More reviews of Menedżer Plus
Bardzo konkretnie i na temat. Autor bardzo trafnie stawia pytania podczas rozmów z gośćmi, co fajnie uwypukla najważniejsze kwestie w omawianej problematyce. Tytuł może zmylić, bo to podcast nie tylko dla menedżerów. Każda osoba zainteresowana własnym rozwojem i szukająca praktycznych wskazówek w...Read full review »
wygon via Apple Podcasts · Poland · 01/11/17
Uwielbiam sposób prowadzenia, wartości merytoryczne i jakość. Dziękuje 👍🏻
Karola Z via Apple Podcasts · Poland · 02/16/23
tak jak ja.... nie trać czasu bezproduktywnie! teraz już wiem, co mogę zrobić dla mojego rozwoju w trakcie podróży służbowych. Podcast Mariusza daje sporo ciekawich informacji i inspiracji do wykorzystania na codzien. Polecam gorąco!
Jakub Siwik via Apple Podcasts · Poland · 12/10/16
Do you host a podcast?
Track your ranks and reviews from Spotify, Apple Podcasts and more.
See hourly chart positions and more than 30 days of history.
Get Chartable Analytics »